Dej sa zbaviť švábov a modlitba švábov

Marec 2019

Video: Měsíc autorského čtení / Authors’ Reading Month 2015: Sofija Andruchovyč / Софiя Андрюхович (Brno) (Marec 2019).

Anonim

Chtěl bych upozornit, že lidé, kteří jsou skeptičtí a podezřívaví spiknutí a modliteb, že je lepší, aby si tento článek. No, všechny ty zoufalý, že v boji proti škodlivému hmyzu nemůže pomoci, žádné finanční prostředky, budeme se snažit pomáhat pomocí ne nejvíce konvenčních metod. Koneckonců, slovo je nejsilnější zbraň!

Spiknutí, jak se trvale zbavit švábů

Hmyz zaplavil váš byt nebo kancelář? Žádné prostředky z obchodů vám pomohou. Pokusíme se řešit starodávný, i když velmi neobvyklý způsob, jak odvodit nežádoucí hosty.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti švábům naši čtenáři doporučují odpůrce odpady Pest-Reject. Elektromagnetická a ultrazvuková technologie se 100% účinností se vyrovnává s švábami, chyby a jiným hmyzem. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více zde …

V moderním světě je spousta spiknutí známa z prakticky všech nemocí a soužení. Přítomnost švábů v obytné nebo pracovně nebyla výjimkou. Zjistíme, jak se zbavit šváb pomocí spiknutí.

Pozemky, jak se zbavit švábů v bytě, jsou jednou z mnoha druhů.Dnes se je pokusíme zvážit všechny a zjistit, co je nejlepší.

1. Obřad s univerzální akcí.

Tento rituál není jednoduše nazvaný univerzální. S jeho pomocí je možné zobrazit nejen šváby, ale také mnoho dalších hmyzu, například mravence nebo skákající blechy.

Tato ceremonie se skládá ze dvou etap:

  • Je třeba vypnout všechny zdroje vody, a to i na toaletě. Zabraňte všem možným plochám, aby se na nich dostaly voda. Proto se pokoušíme dehydratovat hmyz.
  • Následující den, při západu slunce, je třeba otevřít všechna okna a dveře a říci následující slova:

„byl vyhozen ze svých domovů ošklivé malicherné, zbytečné Nechte okno ve dveřích, ven ze dveří zametl všechny hmyz hnusný! od mého domu (jméno) pryč utéct a zmizet tam. Let plýtvá je v lese zemřít větrů, zahynou ve vodách, a můj dům je vždy suchý a čistý, aby být. není nic k pití ošklivé škůdců, dokonce natáhnout bačkory žízně! řekl ať se naplní, amen. "

Neotvírejte dveře a okna jednou po přečtení a nechte je otevřít alespoň 30 minut.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti švábům naši čtenáři doporučují odpůrce odpady Pest-Reject. Elektromagnetická a ultrazvuková technologie se 100% účinností se vyrovnává s švábami, chyby a jiným hmyzem. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde …

2. Noční rituál

Také další populární spiknutí. Jeho podstatou spočívá ve skutečnosti, že se musí uskutečnit přesně o půlnoci a ne za minutu dříve nebo později. Když hodiny viz obrázek 12: 00 a pak ihned spěchat vypnout všechna světla v bytě, a pak říci následující:

„V mém domě, ve své půdě a ve sklepě, ve všech obtížných místech žije kmen šváby Teď jídlo a pití bude otravlny pro vás, a vzduch dýchají je nasycen jedem Vypadni z domu, jít pryč ode mě, ven ze dveří a utéct nevracej!Zamknu své slova do zámku, vyhodím klíč na ten hrad v řece! Amen. „

lze provést rituál během ubývajícího měsíce pro větší efektivitu. Na pozemku je třeba číst 3krát, jinak je považována za neúplnou.

3. Rite s švába.

Chcete-li provést tento obřad by měl mít není slabé smýšlející, protože musíte vlastních rukou chytit hmyz a dát do nějaké, nejlépe sklo, nádobu a číst přes to spiknutí triple ke čtení, musí být tato slova:.

„Všechny země, žije v mém stvoření bytu: můra, chyby, šváby, mravenci a jiný hmyz! Najdu tě, služebník Boží (své jméno). Podívej se na moje tělo - je to bílá, kostní, hustá. Proudí v něm ne s krví a černé pryskyřice, a můj dům není jídlo, ale jídlo a kameny tak jedem! Opustit svůj dům a nikdy se vrátit k němu nebude jíst ani pít, žít, dýchat nebo zde množí vás! Moje slova jsou silná, moje slova jsou silná! Řekl jsem, že zavřu zámek, pokrčím klíč a vyhoď klíč do moře! Za ním budou švábi všichni z mého domu spěchat a utopit se, nikdy se k nim znovu nevrátí, ze dna nebudou plavat! Amen. „

Bohužel dál budete muset projít vrah šváby, ale protože to je to, co jste chtěli. Musíte potopit loď se škůdcem.

4. rituál s věncem.

Složitost tohoto rituálu je jen., že setkání budou muset koupit úplně nový koště děj je třeba číst v časných ranních hodinách, hned za úsvitu je nutné vzít koště v pravé ruce a obrátil se na slunci říci.

„Jako rudé slunce za úsvitu stoupá a silnější stát můj hlas. V mých rukou, ne obyčejná, ale nebeská síla a síla.Jakmile začnu pomstít, nebude se zlomit, odhodí všechno zlo prahu, aby se nevrátila. Nevracejte se do domu tohoto zla (švábů), dokud se koštět této břízy nestane a nebude klíčit. Od nynějška je to tak! Slova na hradě, zámek na klíči a klíč - ve vodě. Amen. „

Plot

Děj je velmi univerzální věc. To může být pro nákup krásné postavy nebo přivazování k mé oblíbené a samozřejmě spiknutí, aby šváby z bytu veškeré doma.

Prayer švábů byt

kromě pozemků pro odstranění šváby z vašeho bytu, existují také různé modlitby věnovanou této skutečnosti.

je nutné, aby se modlili mučedníka Tripuna, a pokud jsou vaše modlitby správně formulovány, a dáte jim všechnu svou sílu, není pochyb o tom, udělej to Etes významné výsledky. Nejdůležitější věcí je, že jste povinni věřit, celou svou podstatu.

Modlitba proti švábů, jak to funguje?

Modlitba je požadavek na druh o pomoc od Boha. Nejúčinnější způsob boje je spojení modlitby a spiknutí v jednom rituálu, protože modlitba je mnohem zvyšuje pevnost spiknutí.

není nutné si přečíst modlitbu uložených textů. Všechna slova by měla být vaše a jít z hloubi své duše. Hlavní věc nezapomeňte správně formulovat problém.

Recenze

Modlitba proti švábům a spiknutí proti švábům bude fungovat pouze v případě, že věříte v něho celým svým srdcem.

Zpětná vazba na toto téma byla vždy protichůdná. Někteří říkají, že to pomáhá a brzy všichni škůdci opustí vyčištěný dům. Jiní argumentují, že to všechno je nesmysl a je nejlepší kontaktovat specialisty.

Nikdy nezapomínejte, hlavní věcí je věřit a pak uspějete!