Reid švábov vo forme spreja a pascí

Marec 2019

Video: Reid Duke Plays Jund in a 7-Round Modern Challenge (Marec 2019).

Anonim

Švábi jsou hmyz, jejichž přítomnost v bytě nebo domě může přinést mnoho nepříjemných okamžiků. Za prvé, mohou způsobit různé nemoci. Postupně se množí, mohou udělat život lidí v bydlech nesnesitelných. Proto je nutné zajistit všechny podmínky, za kterých se váš domov nevyrovná. Pokud se však taková událost již stala, pak stojí za to obávat prostředky, jak je potírat.

Boj proti švábům v počáteční fázi je mnohem účinnější, než když je situace již spuštěna. K tomu použijte prostředky složitého vlivu na takový hmyz. V takovém případě má velký význam škoda na území bytu. Nejméně důležitá je finanční stránka problému, stejně jako účinek drogy na blaho samotných obyvatel.

V případě, že lékem volby pro hubení švábů existují obtíže a ne vždy je možné určit nejúčinnější prostředky v dané situaci, je třeba odkázat na dlouhých osvědčené způsoby, jak se nazývají Reid.

Tento nástroj je nyní široce zastoupen na trhu. Vyrábí se v několika variantách, které umožňují provádět zpracování v komplexní podobě a ne vždy vyžadují stálou přítomnost osoby.

Používá se hlavně tyto druhy drog nájezdu:

  • Spray
  • pasti

Vyberte nástroj, který můžete vlastnit, stejně jako pre-konzultovat s odborníkem.

Aerosol Reid

Tento prostředek byl vytvořen s ohledem na takovou okolnost, že může být použit v uzavřených prostorách. Jeho nejdůležitější výhodou je, že je schopen proniknout do nejtěžších míst. Na takových místech obvykle žije hmyz. Stejně důležité je, že na místě, kde je takový lék aplikován, bude jeho účinek v aktivní fázi přibližně v příštích 6 měsících. Měla by se stříkat na místě, kde je pozorováno nejvíce masivní nahromadění švábů. Také Reid by měl být používán v místech, kde nejčastěji žijí.

Před zahájením postupu při ničení švábů by měl být dobře otřásán. Pak by se měl dostat do oblasti, která má být ošetřena ve vzdálenosti asi 30 cm. Postřikujte produkt během několika vteřin. Poté uvidíte mírné navlhčení na povrchu, ale kapky by se neměly vypouštět. To je známka toho, že droga je aplikována správně.

Po skončení procedury se doporučuje, aby osoba opustila tento pokoj a nechala ji několik hodin zavřená. Čas potřebný k tomu, aby bylo zajištěno, že povrch, který byl léčen léčivou látkou, má čas k vyschnutí.

Po otevření místnosti by měla být odvětrávána. Z bezpečnostních důvodů důkladně opláchněte mýdlovým povrchovým roztokem, který je v oblasti přímého kontaktu mezi domácími zvířaty a obyvateli.

Raid označuje látku s vysokou účinností, která se vyvíjí na základě inovativního vzorce.

Tento moderní prostředek se vyznačuje následujícími akcemi:

  1. Lék z švábů může mít dobrý účinek při boji proti hmyzu.Skoro je okamžitě zničí.
  2. Bariéra vytvořená látkou pro preventivní účely může být účinnou ochranou proti pronikání švábů na dlouhou dobu. Doba trvání je 4 týdny. Někdy může dosáhnout půl roku.
  3. Raidní droga stejně působí nejen na dospělé šváby, ale také na larvy tohoto hmyzu. Látka je schopna ničit i vejce hmyzu.

Tento lék je toxický. Před zahájením léčby by osoba měla používat osobní ochranné prostředky.

Reid Traps

Traps jsou novou generací nástrojů, které mají systémový dopad. Tento typ léku není nebezpečný pro lidi a zvířata, která s ním žijí.

Dávkování a nájezd past princip činnosti je následující:

  1. Objekt instalována v místě, kde je shluk hmyzu nebo způsoby, ve kterých se obvykle pohybují.
  2. návnada je nainstalována uvnitř pasti. Její šváby chtějí jíst.
  3. Ihned poté začíná působit insekticidní složka, abamektin. Tato látka je nová generace.
  4. Účinky začínají na švábů, které dříve měly imunitu vůči jiným látkám. Proto hmyz prostě nemá šanci na přežití. To platí i pro larvy, které byly uvězněny.

Výhody pastičky Reid zahrnují konstrukci ve formě průhledného vrchlíku. To umožňuje přímé pozorování hmyzu. V takovém případě můžete sledovat množství jídla v pasti, což umožňuje upravit čas, po který bude fungovat. Pasti jsou jedním z nejúčinnějších prostředků boje proti švábům, které mají složitý účinek.Proto hmyz nemá prakticky žádnou šanci na přežití po kontaktu s takovým nástrojem.