Náprava chýb cucaracha

August 2018

Video: Gero Miesenboeck reengineers a brain (August 2018).


Cucaracha - je to cenově dostupné a efektivní insekticid proti chybám. Je k dispozici ve formě prášku, který se ředí vodou před použitím. Kukaracha uloženy nejlépe v dálkové tmavém místě při pokojové teplotě. Droga je vysoce toxický, takže když budete pracovat s ním je nutné dodržovat všechna pravidla, která vyžaduje instrukce.

Složení dvě účinné látky do kompozice prostředků. Jedná se o cypermetrin a malathion.

cypermethrin - toxická látka, která způsobuje paralýzu hmyzího centrálního nervového systému. Malathion - je také účinný jed, který blokuje nervové impulsy a v rozporu nervové řetězce mají štěnice. Díky použití těchto dvou látek, synergický účinek se dosáhne a dojde k destrukci štěnice efektivněji.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde ...

Návod k použití

Cucaracha ve zředěné formě pro pohodlí mohou být umístěny ve speciálním sprejem. S pomocí spreje je mnohem výhodnější provádět zpracování.Ruka s balonem by měla být umístěna ve vzdálenosti 20 centimetrů. Potenciální stanoviště pro štěnice je třeba. Nejčastěji se tento hmyz usazuje v čalouněném nábytku, v trhlinách, pod tapetami a soklu, ve ventilační mřížce. Když první léčba trvá asi dva týdny, je nutné opětovné návnadu dokonce i v případě, že hmyz nebyl pozorován po celou dobu.

Jak zředit

Před použitím musí být prášek ředěn vodou. Chcete-li to provést, připravte speciální nádobu a lžíci pro mixování produktu. Po ukončení procedury by měly být všechny pokrmy zničeny. Voda by měla být při pokojové teplotě. Zředte lék v následujícím poměru: na jeden litr použité vody použijte 2,5 g Cucarachi. Po připojení těchto dvou komponentů je nutné je pečlivě promíchat.

Fakt! Cucaracha se používá v dávce 50 ml. na čtvereční metr. Při zpracování dřeva a překližky se však spotřeba výrobku zvyšuje, což je třeba vzít v úvahu při výpočtu a přípravě roztoku.

Bezpečnostní opatření

Přípravek Cucaracha - je vysoce toxický, proto je třeba při práci s přípravkem učinit bezpečnostní opatření.

Po celou dobu trvání procedury by všechna okna měla být otevřená a v místnosti by neměli být cizinci. Je nutné, aby z bytu byly odstraněny veškeré osobní věci, jídlo a oblečení, aby nebyly jed. Je velmi důležité chránit obličej, ruce a kůži před získáním léků, je třeba používat speciální oblečení a pokud možno respirátor. Pokud ji nemáte, můžete jej nahradit maskou.

Důležité! Pokud po kontaktu s nápravou někdo z domácností vykazuje známky úzkosti, jako je závratě, nevolnost nebo migréna, je nutné se obrátit na lékaře.

Výhody a nevýhody

Stahování ...

Pluses:

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJEME! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde ...

  • Nízká cena;
  • Špatný výkon v boji proti štěnice štěnice.

Nevýhody nápravy:

  • Vysoká toxicita;
  • Je třeba zředit v přesném dávkování;
  • Vyžaduje se opětovné ošetření místnosti.