Zloženie a prevádzku ekokillera

Marec 2019

Video: Primitive Technology: Natural Draft Furnace (Marec 2019).

Anonim

Ecokiller je insekticid nové generace na ruském trhu. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že princip účinku tohoto prášku na hmyz se liší od standardních přípravků.

Ekokiller To může účinně eliminovat jak společný hmyz (dvuhvostok, mravenci, mšice, atd), a použity pro „chemický“, švábů a štěnic.

Složení a provoz Ekokillera

je v přípravku Ekokillera působí určitým způsobem štěrkový (kilzegur, hora mouky) - béžového prášku s velikostí částic 10-35 um. Získejte to ve skalách.

Pokud částice prášku zasáhly tělo hmyzu, dojde k poškození jeho vnějších krytek. V doslovném smyslu Ecokiller řeší ochrannou vrstvu hmyzu a začne absorbovat veškerou vlhkost z jeho těla. Během několika hodin zemře škůdce z dehydratace (dehydratace). Pro účinnou práci s drogami stačí, aby byl hmyz znečištěn v prášku.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

Zároveň žádný z hmyzu není schopen vyvinout imunitu Ekokilleru, jako je dopad probíhá mechanicky, bez použití jed (který může zvyknout).Částice minerálu mohou poškodit ochrannou vrstvu vosku jakéhokoli hmyzu. Přežívání parazita může být pouze v případě 100% vlhkosti, bude schopen očistit prášek a ponechat k vodnímu zdroji, dokud nebude ochranná vrstva zcela regenerována. Proto, v praxi, pravděpodobnost přežití se snažit o nulu.

Eko-zabiják může účinně bojovat s larvami (nymfy), ale nezabije vejce chrobáků. Je třeba vědět, že po zpracování bytu budou dospělí lidé chybět, ale z přeživších vajec se objeví nová vejce. Proto může trvat něco víc než týden k úplnému vymýcení parazita.

S takovou účinnou činností se insekticid Ecokiller s výhodou liší od ostatních léků na trhu. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že Ecokiller neobsahuje jedy a nezpůsobuje alergie. Při zpracování prostor mohou děti, zvířata a lidé náchylní k alergickým reakcím zůstat uvnitř. Také ve vzduchu není vůně a toxické emise. Při zpracování zahrady a ekologické zahrady Ecokiller neovlivní kvalitu plodin a rostlin.

Oxid křemičitý, ze kterého prášek sestává, je inertní (neutrální) látka. Co znamená - absolutně bezpečné a neškodné pro kůži a sliznice lidí a zvířat. Jeho bezpečnost kromě výzkumu dokazuje, že zpracovaný diatomit se používá v medicíně a kosmetologii jako absorpční nebo minerální doplněk ve stravě.

Nezapomeňte však na obvyklé bezpečnostní opatření: při zpracování místnosti byste měli použít respirátor a brýle. Oči by měly být opláchnuty, když je prášek požit.

Jedinou nevýhodou společnosti EkoKiller je, že po vyhubení hmyzu budou ošetřené prostory vyžadovat všeobecné čištění. Prášková béžová barva by měla být odstraněna ze všech povrchů a podlah s obvyklými čisticími prostředky.

V zahradní nebo zeleninové zahradě si pamatujte, že Ecokiller (stejně jako nějaký insekticid) zabíjí veškerý hmyz, včetně užitečných. Proto posypat rostliny a půda by měla být jemná.

Jak používat EkoKiller

Určit místa hmyzu (například matrace, podél lišt, štěrků, kuchyňských prostor atd.).

V těchto místech nalijte prášek Eokiller. Na hmyz nespadl na postel, položil nohy do kontejneru s práškem. Takže paraziti jsou zaručeni, že zahynou a váš spánek nebude rušen.

Je lepší zpracovat zahradu v bezvětří počasí bez srážek. I po dešti však Eko-zabíjející prášek neztrácí své vlastnosti.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Čtěte více zde …

Ecokiller je jedinečný moderní insekticid. Za prvé, je naprosto bezpečné pro lidi a domácí zvířata. Za druhé, účinně se vyrovnává se všemi druhy škodlivého hmyzu. Více než deset let analogů této drogy se používá v USA. Nyní existuje možnost koupit ruský výrobek za přijatelnou cenu.