Početné chyby - ako sa zbaviť ploštíc v domácnosti

Marec 2019

Video: 3000+ Common English Words with Pronunciation (Marec 2019).

Anonim

Štěnice - je hmyz parazit, který žije na zemi po dlouhou dobu. Lidstvo již dlouho dělá vše proto, aby se jich zbavit, ale předtím, než se přistoupí k metodám boje, je třeba ponořit se do tématu „odrůdy“ těchto škůdců vědět, jak se s nimi vypořádat.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

Všechny druhy chyb fotkou a jménem

Štěnice jsou rozsáhlé odchlípení poluzhostkokrylyh hmyz. Ve světě existuje více než 30 000 druhů těchto jedinců. Ne všechny jsou škůdci a paraziti, jsou zde neškodné druhy a takové, které pomáhají člověku jíst další hmyz.

Podle stanoviště a výživy lze rozdělit na následující typy:

- škůdci zemědělských rostlin;

- hmyz žijící ve vodě;

- neškodné lidem;

- domácí paraziti krve.

k škůdcům zemědělských rostlin patří druhy chyb, které se živí na rostlinné šťávy propíchnutím kmen a květenství, obilí, jahody.

Zelí chyba - hmyz parazit, který je schopen snížit úrodu, a v nepřítomnosti boje proti ní, násobit kolonie a zničit celý úrodu zelí, řepky olejné, cukrové řepy a jiných rostlin.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více zde …

Bug-želva, druh, který dostal své jméno kvůli skořápce, miluje zimu a náročné plodiny. Je to nebezpečné nejen pro dospělé, ale i pro jejich larvy. Jako dospělí se živí obilím a mají uzavřený cyklus reprodukce.

Seznamuje se s celou odrůdou od dětství - chránič chrobáků, oblíbené jméno - bug-stinker, milenka malin. Pokud je odvezen, bude otrávit jeho ostrý zápach s bobulemi.

U druhů, které obývají vodu, patří tyto druhy: vodoměry, glady, vesláři, obrovská belostomie. Pro lidi jsou bezpečné. Všechny jsou pro člověka neškodné druhy.

Ne všichni hmyz jsou parazity a škůdci. Existují také ty, které pro lidi neohrozí ani neohrožují. Tyto odrůdy zahrnují - chybu řádu (Graphosoma lineatum), jiná jména - italská, podobně barevná jako Colorado brouka. Napájí se na rostlinách s deštníkem.

Dalším typem chyby - Pyrrhocoridae bezkřídlé (ruměnice pospolná), potraviny využívá semena a zbytky bezobratlých.

Typy fotografií štěnice v bytě

Hmyz krveprolití je velmi nebezpečný nejen pro lidi, ale i pro zvířata. Parazitize v domcích a apartmánech vedle osoby. Během dne se skrývají, zaútočí v noci, když jsou jejich oběti nejméně chráněny. Jejich kousnutí způsobuje nejen alergie, ale může přenášet infekce. Zbavit se štěnice doma je velmi obtížné.

Druh fotografie štěnice

Lidé existují tři typy domácích štěnic ( postýlka, povlečení, nábytek ), ale ve skutečnosti je to jedna a ta samá škůdce, o jeho lokalitě je velmi flexibilní.

Řada chyb - důvody pro vznik a šíření bytu

doma štěnice variace sama, ale lidé si myslí, že tam jsou - postel, nábytek, ložní prádlo. Jedná se o jeden druh parazita. Taková lidová jména jim byla dána v habitu chyby.

Vyšší vzhled fotografie ve zvětšené velikosti

Vzhled připomíná klíšťata. Mají malé, hnědé, průhledné tělo, délka hladového stavu je 3 mm, v plném rozsahu - 8 mm.

Jaké jsou příčiny domácích štěnice v bytě a odkud mohou trvat:

  • mohou pocházet od sousedů přes střešní okno.
  • Je-li alespoň jeden byt v domě byli chováni, můžeme předpokládat, že infikovaný celý dům
  • v bytě může přinést zvířata;
  • Vy nebo jeden z hostů můžete s sebou přivést z libovolného veřejného místa
  • z práce, knihovny, domova atd.;
  • koupit společně s nábytkem, nejen starý, ale i nový;
  • se mohou objevit i v dokonale čistém bytě.

Vzhled jednoho jednotlivce ve vašem bytě znamená vzhled celé kolonie. Jeden z nejnebezpečnějších parazitů pro člověka je postel.

Jejich reprodukce nastane rychle. Nezávisle bojovat s štěnice v domácích podmínkách velmi obtížně.

Způsoby, jak bojovat s domácími hmyzem

Existují tři způsoby, jak potírat domácí chyby: mechanické, fyzické, chemické.

Nejúčinnějším způsobem je chemie.

Chcete-li se zbavit štěnice doma, musíte nejprve najít chybu v bytě. stanoviště byt, doma, postel - to je úzké, tmavé, teplá místa - v nábytku, pohovka, za skříňkou, v okenních rámů, podlahových lišt, ložní prádlo zvířete, a tak dále.atd.; parazit v posteli se skrývá ve švech, může se zdržovat a reprodukovat i v čisté posteli. Chcete-li najít chyby v posteli, musíte projít veškeré prádlo, dokonce i čisté ve skříni.

Jakmile jste našli chybu, vyberte chemikálie a pokračujte v boji. Nejlepší efekt je dosažen, pokud kombinujete tři metody najednou.

Jak se zbavit postel chyby v domácí lidových prostředků

populárních způsobů, jak se zbavit chyb v domácnosti patří: použití bylin pelyňku a tansy. Odstraňují se, ale ne otravují, takže se objevuje otázka: kde odcházejí škůdci? V další místnosti nebo v jiném bytě?

Používejte drsnou chemikálii - petrolej, naftalen, terpentýnové roztoky, kyselinu salicylovou, methylalkohol, petrolej, leteckou tekutinu a ocet. Tímto způsobem zpracovávají stanoviště, jejich možnou penetraci a umístí je do kontejnerů kolem bytu.

Všechny chemické, domácí prostředky jsou velmi toxické! Při jejich používání by měly být chráněny děti a zvířata, spolehlivá ochrana rukou (jelikož se jedou o rukavice) a měla by být použita dýchání.

Lidová tepelná cesta, jak se zbavit štěnice - vyndat nábytek pro mráz nebo zapálit vroucí vodou a párou.

Chcete-li se zbavit postele, domácích parazitů, doporučujeme vařit postel, pečlivě žehlit švy železem.

Časté chyby v boji proti podávání krve jsou neúčinné chemické látky nebo jste nenalezli celou kolonii. Rychle si zvyknou na chemii, takže stojí za to používat společně s lidovými metodami.

Obrázky postel chyby

osvědčeným lékem pro štěnice domácí - moderní metody boje proti

Loading …

Ačkoli mnoho různých lidových postupy mají být vědomi, že jsou účinné pouze v případě malého množství škůdců ve svém bytě nebo pro profylaxi.Například rozkládejte bylinky ve ventilační šachtě, na okenní parapetu, kde mohou vstoupit do domu poté, co je ošetřili octem.

Můžete se spolehlivě a rychle zbavit z domu, postele, můžete použít pouze moderní metody boje. Mají děsivé jméno - insekticidy nebo zavolat dezinfekční službu.