Symptómy ploštice v byte

Marec 2019

Video: Pásomnica (Marec 2019).

Anonim

Není těžké odhadnout, že hmyz žije v bytě. Všechny živé bytosti, včetně parazitů, mohou zanechat stopy své životně důležité činnosti. Příznaky vzhledu štěnice štěnice v bytě jsou velmi charakteristické a pomohou lokalizovat stanoviště tohoto hmyzu. Pokud si je všimnete včas, můžete se rychleji zbavit postele a vrátit se do klidného života.

Chyby chyby: nejbezpečnější znamení

Jediné chyby potravinového produktu - lidská krev. Chcete-li dostat to v dostatečném množství a současně chránit sama, chyba upřednostňuje lov v temnotě.

Prochází do nechráněných oblastí těla, propírá kůži ostrým náustkem a dostává se do cévy, kde vylučuje potřebné množství krve. Současně speciální kanál v proboscis umožňuje chybě oddělit speciální látku, která na chvíli působí na kůži necitlivě a blokuje nervové zakončení. Lidé se často nevzpívají z kousnutí a necítí je.

Pravidelný vzhled známky uhryznutí na těle je jedním z příznaků štěnice v bytě.

Po konzumaci první části krve se chyba pohybuje mírněji a provede další skus. Fotografie ukazuje, že stopy po několika chybách kousnutí podobat původní skladby:

Rating:

„Mysleli jsme si, že alergické děti, není jasné, co se děje.Příliš mnoho z těchto červených bodů bylo. Vypadalo to jako neštovice. Začali hledět na jídlo, podívat se na rostliny. Byl jsem však v rozpacích, že řada bodů je jasně umístěna podél linií. Podobně jako někdo pod kůží. Pediatr nám tedy okamžitě řekl, že je to štěnice. Otočili pohovku v dětském pokoji a vyčerpali mi amoniak. Nikdy předtím jsem neviděla takovou hrůzu. Tyto chyby tam rojili jako v mraveništi … „

Anna, Charkovská

Kromě toho se štěnice obvykle se nedotýkejte části těla s vlasy. Dává přednost vyhlazení pokožky, což může být snadno a rychle kousnout dovnitř. Se objeví na místě kousnutí červená skvrna. Symptom kousnutí štěnice - těžkou svědění a pálení, často -. závažný otok

by za normálních okolností lze nalézt pouze v dopoledních hodinách, a lidé mohou vzít za alergickou reakci, avšak příslušné léky neposkytují žádné úlevy a červené skvrny oblast pouze jeden stoupá.Odstín.

Štěnice kousnutí každého, ale často více pokousal jsou ženy a děti. Je to způsobeno tím, že chyba je jednodušší kousat přes jejich tenkou slupkou a cévy žen a dětí jsou blíže k pokožce.

Počet kousnutí závisí pouze na populaci štěnice v bytě. tam byly případy, kdy silně napadené parazity na tělech lidí, bylo 300-400 kousnutí za noc.

je možné tvrdit, s plnou odpovědností, že kousnutí jsou jedním z nejcharakterističtějších příznaky štěnici v apartmánech, Důležité je pouze odlišit je od kousnutí jiného hmyzu a alergických projevů.

Vůně štěnice v bytě

, není neobvyklé, že slyší větu: „V bytě voní jako štěnice“ Zdá se, že je zábavné, ale je vědecky založené.

Obě dospělé chyby a larvy mají speciální žlázu, kterou jiný domácí hmyz nemá. Železo vylučuje zvláštní tajemství, které vyzařuje charakteristický zápach hmyzu.

Výkaly hmyzu, které jsou podobné malým černým tečkám, mají stejný zápach. Ti, kdo to cítili, popisují mírný zápach, podobný zápachu rozbitého koňaku nebo kyselých malin.

Odborníci dobře vědí ze zkušenosti, že takový zápach v bytě je známkou velkého množství štěnice v domě.

Vůně chyb se projeví nejvýrazněji u pravidelných stanovišť - v prostoru postele, za skříní, pro okenní parapety, rámy pro obrazy.

aktualizace:..

„Nikdy jsem věřil, že štěnice mohou skutečně změnit vůni u matky manželky Místnost uvedl, že v našem bytě voní štěnice, ale moje žena a já jsem si myslel, že je to jen pach starého nábytku Když jsme přišli s dvoudenní rybaření, byli zděšeni: existuje skutečně cizí vůně, není to vynález, začali pečlivě prohlížet nábytek a našli za gaučem tyto parazity. "

Sasha, Kursk

Samozřejmě, že vůně - to je téměř jistě znamením přítomnosti štěnic, ale lidé ne vždy pocit, že, protože čich rychle zvykne na konstantní aroma. Největší šance, že znovu "vezmete" do svého bytu - příjezd z odpočinku z dachy.

Pokud neexistuje úplná jistota, že vůně skutečně odpovídá popisu, je třeba věnovat pozornost dalším známkám chyb v bytě.

Následující chyby v posteli

Někdy jsou rané příznaky přítomnosti štěnice v bytě nedává absolutní záruku, a chtějí vidět krev-výhonky, jak se říká, „žít“. K tomu, tam je cesta: Máte večer rozprostře na posteli bílý list (na kterém tmavé hmyz jsou jasně viditelné), vypnout světla a čekat na začátku 2-3 hodiny v noci.

Poté musí být světlo zapnuto ostře. Pokud má dům štěnice, pak alespoň několik z nich bude nutně na posteli.

Když štěnice uhryznout člověka, na rozdíl od komárů se nevysypávají do krve enzymu, což mu pomáhá srážit se rychleji. Proto ihned po chybě z rány je uvolněno několik kapek krve. Samozřejmě, během spánku se člověk otočí na postel a na listu často zůstává malá skvrna krve.

Chcete-li je detekovat, musíte odstranit přikrývku a pečlivě zvážit list při denním světle. Kapky krve na lůžku - jeden z nejpřesnějších příznaků přítomnosti bedlivých chrobáků.

životních stopami štěnice

Štěnice označit svou přítomnost v bytě, a to nejen vůně nebo kousat značek na lidský organismus, ale i další příznaky a známky

  • Stejně jako ostatní živé věci, oni drželi trávicí proces, který končí s uvolněním zbytky nedotažené potravy.
  • Přidělení chrobků je tekuté, tmavě hnědé barvy. Ve vzduchu se však rychle zpevňují a stávají se těžkými.
  • Obvykle chyba vylučuje výkaly krátce po jídle. Proto k detekci hmyzu odpadní produkty mohou být kdekoliv, a to zejména mnoho z nich bude v blízkosti postele, a možná pro sebe - to je také jasné znamení skrývá někde v okolí štěnice. Výkaly štěnice štěnice mají charakteristickou vůni nekvalitního koňaku.

Pro identifikaci populace parazitů v bytě je další důležitá vlastnost. Po vylíhnutí z vajíčka se víla hmyzu rozrůstá a několikrát zabíjí. Hmyz odhodí horní chitinový obal, který se pokaždé stává hustší a tmavší.

Pokud je v bytě velké množství štěnice, můžete najít takové "kůže" téměř všude.

Všechny známky přítomnosti chyb v bytě s vysokou přesností určují přítomnost hmyzu. Nicméně, nejvíce šokující a nejpřesnější potvrzení o tom, že by byt by napadl byt s hmyzem, bude vidět parazity se svými vlastními očima.

Když nastane nejmenší pochybnost, je třeba zkontrolovat všechny možné biotopy štěnice. Také by to mělo být provedeno v případě, že se štěňata nacházejí v sousedních oblastech. Je pravděpodobné, že brzy se usadí v sousedních bytech.

Odkud pocházejí chyby v posteli v bytě a jak se s nimi správně vypořádat

Jak si vybrat službu zabít štěnice?