Čo hovoria ľudia o chybách v dome?

August 2018

Video: О ДУХОВНОЙ БЛАГОДАТИ (August 2018).


Vzhled hmyzu v domě člověka byl vždy spojován s problémy a nečistotami. A s plošinami jsou většina rozhodnutí lidí spojena hlavně s různými onemocněními a problémy - chyby se mohou vyskytovat v čistých i špinavých domech, ale vždy nesou neklidný spánek a spoustu nepříjemných pocitů.

převažovaly ve středověké Evropě a Rusku, nehygienické podmínky a nedostatek účinných metod boje proti hmyzím škůdcům sami vyvolalo zvýšení populace štěnic a přesídlení svých domovů pro obě chudými a bohatými občany. Zároveň se za bedbugy vždy objevili zprávy o neštěstí.

Známky připisují chyby schopnosti způsobit bouře a povodně, zničit rodiny, předpovídat silné nemoci a dokonce i smrt. S největší pravděpodobností jsou takové negativní emoce spojené s vnímáním štěnice štěnice obecně - jako extrémně nepříjemných parazitů.

V Německu se tedy v 15. a 16. století věřilo, že s nástupem štěnice štěnice se rodinné štěstí odkloní z domu a ustoupí do hádky a hádky. Aby se jim podařilo překonat neuspokojivé štěstí, pokusili se co nejdříve zbavit parazitů. Za tímto účelem přednášeli zvláštní spiknutí, opuštěná místa akumulace štěnice štěnice s vroucí vodou a párou.

V Itálii a ve Francii se věřilo, že bydlení v chalupě domu vedlo dobré sny a přineslo noční můry, zejména dětem.

V Rusku byly chyby chápány jako neustálé přemisťování, které doprovází další selhání a brání tomu, aby život byl bohatý a šťastný.V souvislosti s rozšířenou prevalencí tohoto hmyzu se objevují zvláštní znaky a rituály pro jejich vyloučení.

Jaké jsou chyby v domě?

Bohužel, štěnice štěnice žijí nejen špinavě a ne dobře upravené, ale i v zcela moderních čistých místnostech. Lidé jsou nepříjemně překvapeni přítomností těchto parazitů a často hledají lidové znaky, které by mohly vysvětlovat vzhled hmyzu.

Review „Žijeme ve zcela nové výškové budovy a žádný hmyz u nikdy neviděl“ dokonalý „den vzhůru pokousaný, stal se vyděšený hledat po celou dobu pod postelí nenašel hnízdo štěnic bylin se jim líbí .. mohl, ale pijavice nenechá A my jsme od té doby se zdálo špatné věci šly v domě - po celou dobu klení, v poslední době můj manžel rozbil auto ... „

Sofia, St. Petersburg

Značky :.

v případě, že domácí chyby začaly, znamená to, že někdo opustí tento dům. Když se tato osoba nestane, přenesou se i paraziti.

Znamení lze interpretovat různými způsoby: smrtí jednoho z rodinných příslušníků, rozvodem, nebo snad jen přesunem dospělých dětí do jejich vlastního domova.

Bedbugy se dostanou do domu k slzám, hádkám, přísahám.

Takové vysvětlení je pochopitelné z hlediska psychologů. Parazity sání krve, které se těžko zbavit - je to pro člověka velký stres.

Často se stává podrážděným, nespí dobře, to způsobuje problémy se svým zdravím. Přirozeně, změna ve zdravotním stavu nemůže ovlivnit interní rodinné vztahy.

V domě, kde žijí chyby, obyvatelé často budou mít noční můry.

Lidské znaky nejsou marné, které kladou důraz na sny. Bedbugy většinou jedí v noci, když lidé spí. Často se kousají, probouzí se a začnou pokrývat kůži.To rozbíjí rytmy spánku a zavádí negativní konotaci.

Například bolest od kousnutí v snu může být transformována do netvora kousnutí, probodnutí. Jsou-li chyby plazí na svém těle, ve snu, taky tam může být obrazy nepříjemných hmyzu. Noční můry, na které jsou nejvíce vystaveny děti.

Chyby jsou v bytě - špatné znamení. Možná, že někdo z vašeho prostředí je energetickým upírem.

Tato značka je poměrně moderní a je spojena s vášní lidé magie a esoteriky. Podle učení Feng Shui, všechny problémy a nepříjemné jevy v domě (porucha zařízení, průtok střechy, hmyz vzhled) byly převzaty z lidí, kteří žijí v něm energie, což je slabý a letargický.

Znaky k rychlému výskytu chyb

Známky štěnic, a to nejen vysvětlit, co zamořit hmyz, ale také předvídat jejich samotný vzhled.

Je-li vypálení v peci staré koště může být sebenaplňující nepříjemným událostem: přírodní katastrofa, invaze vši, šváby nebo štěnic.

Toto označení může být zapotřebí pouze v zemi či v soukromém sektoru, tak v apartmánech nemají pece.

To je zajímavé: Mezi nejčastější chyby se objeví na veřejných místech - v nemocnicích, věznicích, nádražích, v hotelích. Nedávno však vědci provedli studii o chování těchto hmyzu v americkém vězení.

Ukazuje se, že existují lidé, kteří prostě ignorovat chyby a nekoušou. Není spojena s typem krve nebo Rh. Jak se ukázalo, jedna z obětí výběrových faktorů štěnic je duševní stav člověka. Takže lidé, kteří jsou náchylní k neurózy a hysterie, deprese, mnohem častěji stěžovali na kousnutí než vyvážené klidná osobnost.

Odborníci se domnívají, že člověk se změnami duševního stavu průtoku krve, která je hlavním lákadlem pro chyby.

Vraťme se k známkám:

V domě smilstva se objevují štěnice.

Opravdu můžete přinést Klopovy domů z jiného místa, kde strávíte noc nebo něčí věci. Označení tedy označuje jednu z variant svého vzhledu.

V nevyvážené situaci v zemi se v domě objevují chyby a šváby.

Samozřejmě je velmi obtížné poskytnout vědecké zdůvodnění tohoto rozhodnutí. V případě štěnic není potvrzeno, ale švábi opravdu někdy doslova zmizí ze všech domech, a po chvíli jen masivně objevují.

Pokud se často potýkáte s blízkými příbuznými, v domě jsou štěnice.

Pro všechny světové kultury je charakteristické vnímání rodinného krbu jako něco posvátného. Proto se hádky s blízkymi příbuznými považují za špatné znamení.

Známky vyhnání chyb z domu

Ať už je příčina chyb v domě, je hlavním úkolem - aby se jich zbavit. Najdete zde známky lidí, které naznačují rychlé vyloučení hmyzu.

Samozřejmě, neměli byste plně spoléhat na spolehlivost takových dat, protože můžete vykopat štěnice pouze pomocí speciálních nástrojů. Jsou čistě informativní povahy a lze je považovat pouze za doplněk.

Pokud mají několik nocí za sebou dobré barevné sny, hmyz nebude brzy v domě.

Když počet hmyzu klesá, pak bude mnohem méně nocních kousnutí. V důsledku toho, pokud se kvalita spánku zlepšila, je to první známka stažení parazita.

vyhnat chyby, na velikonoční čas potřebný k smést odpadky ven ze dveří, řekl: „Všechny tyto chyby a šváby - z chatrče“

Rituál vyrovnávání negativity, agrese a hněvu je již dlouho známý a používá se k zničení všechno špatného v domě. Vzhledem k tomu, že štěnice se zdají být taková temná, špatná síla, která brání člověku, tento rituál je proti nim používán.

Pokud je v domě plánována svatba nebo narození dítěte, chyby nebudou v takovém domě žít.

Bedbugy - personifikace nečistot, morální nestability, hádky. Když se očekává radostná událost v domácnosti, všichni lidé jsou šťastní a celková psychologická situace se zlepšuje. Podle náznaků budou z tohoto domu důmyslně opouštět štěnice.

Přestože národní znaky dávají hodně informací o štěnic, a tam je mnoho pozemků, jak se zbavit parazitů, v boji s nimi je třeba vzít v integrovaném a účinnější opatření.

Například, namísto spoléhání se na nic jiného než spiknutí a označení - používat výkonné a zcela bezpečné insekticidy, které mohou pomoci v exilových štěnic a brání jejich vzhled.

Více o postelích: jak se krmí