Čo hovorí kniha snov o plošinkách?

August 2018

Video: List Jakubov - Biblia SK (August 2018).


Sny, ve kterých se objevuje hmyz, jsou zřídka příjemné a klidné. Zvláště když ve snu jsou takové parazity jako chyby, komáři nebo roztoči. Proč sen chyb se snažili vysvětlit mnoho tlumočníků snů, a to, co je nejvíce překvapující - mnoho z nich souvisí s takovými snů je téměř diametrálně odlišné. Současně většina lidí souhlasí s tím, že některé události související se štěnice ve snu mohou jednoznačně vystihnout určité události ve skutečnosti. Pro správnou interpretaci takových snů tedy stojí za to studovat názory několika snů, které se budeme snažit dělat na stránkách tohoto článku.

Bedbugs ve snu: co to znamená?

Většina sonniků je podle jejich názoru jednomyslná: je to špatné znamení, že vidíte štěnice ve snu. Ale i tato většina nesouhlasí s tím, jak vypadají štěnice štěnice. Dobré předpovědi týkající se těchto hmyzích parazitů jsou vzácnější, ale nacházejí se v některých velmi autoritativních tlumočníků snů. Proto má smysl přehodnotit hlavní zdroje a poznat jejich postoj k štěnice.

Malý snář Velesova tvrdí, že štěnice sen nuda, trochu potíže ... a nepříjemných kamarády, se kterými nechcete setkat a mluvit, ale musíte to udělat náhodou. Na druhou stranu, stejný zdroj předpovídá, že štěnice štěnice sní o penězích. Nicméně, takové peníze budou s největší pravděpodobností výsledkem velkých problémů a vážných potíží.Takové předpovědi jsou relevantní pouze pro jednoduché pozorování štěnice štěnice ve snu. Pokud se musí hmyz hledat ve snu, pak je to zřejmý příznak vážné zpronevěry a potíží. Chyba k jídlu, v závislosti na Small snář Veles, je spustit, jakmile hádce nebo pohoršení.

Podobná interpretace snů s štěnice je dána knihou snů Simona Kananita. V souladu s tím spánku předvede setkání s nepříjemným a nepříjemným člověkem. To je věřil, že znuděný, takový člověk, jako by pití energie od nás, jako bedbug nápoje v této době krve. S tímto zdrojem jednomyslně Výklad snu narozeniny v lednu, únoru, březnu a dubnu, což naznačuje, že chyby ve snu naznačovat přítomnost života v důsledku energetického upíra.

Kniha ženských snů uvádí, že štěnice se objevují ve snu jako předzvěst chronické a vážné nemoci. Někdy je toto onemocnění považováno za duševní bolest z nějakého neštěstí, možná - nemoci příbuzných nebo přátel.

Podle Lásky Dreamu jsou chyby předzvěstí potíží s milovaným. S největší pravděpodobností bude mužem se dvěma obličeji a bude hodně ležet. Někteří komentátoři se domnívají, že hmyz krve může snít o velezradě nebo o expozici.

Ale ne všechno je tak špatné! Mnoho literárních pramenů interpretuje vzhled štěnice ve snu jako znamení raného obohacení. Takže Výklad snu narozeniny v září, říjen, listopad, prosinec, Dream interpretace století XXI, Tsvetkova Dream, Dream Wanderer - všichni tvrdí, že štěnice sen peněz. A čím více hmyzu současně viděl ve spánku, tím více bude mít peníze.

Ale všichni komentátoři s takovým pozitivním přístupem jsou stejné a v ostatních částech: peníze nepřijdou samy od sebe, a přinést poměrně málo zmatků a starostí.Ve většině případů je to způsobeno vznikem malých případů a obav, jejichž řešení přinese dobrý příjem.

Mimochodem, výklad snu narozeniny v lednu, únoru, březnu, dubnu dále uvádí, že štěnice sen hodně problémů, které však budou ukládat na spaní nehodu. Neposkytuje spojení s penězi, ale jako celek poukazuje na velké množství nových případů.

Millerův nejpřesvědčivější sny o knihách naznačuje, že štěnice štěnice samo o sobě předvádí dlouhou chronickou nemoc, možná s fatálním koncem, ale ne nezbytně pro spánek. Jen v jeho životě bude událost související se smrtí. Existuje ještě úzkější interpretace: pokud jsou ve snu mrtvé chyby, znamená to, že s průběhem onemocnění bude spojeno velké neštěstí, ale ne nutně smrtí. Sonnyk tvrdí, že čím více chyb se vyskytuje současně ve snu, tím větší pravděpodobnost smrti někoho od přátel nebo příbuzných.

Vysvětlení vysvětlení Davida Lofy naznačuje, že vzhled štěnice ve snu je obvykle spojován s objevením závidných osob v osobě. Bedbugy sen o ženě, podle Lofa, předpovídají to samé jako Dream Dream: podvod a duplicita milovaného. A velké množství těchto hmyzu v posteli nejčastěji předpovídá zradu přátel, možná - dokonce i nejbližší.

A konečně, to je to, co chyby sny, výklad snu Žlutého císaře varuje zdůraznit, skandály, obchodní záležitosti, množství malých problémů a zdravotních problémů. Ale tento literární zdroj je stále v dobrých vlastnostech: podle něj vidět štěnice ve snu znamená mít problémy se srdcem, ledvinami, sklerózou, nespavostí nebo vážnými nervovými poruchami.Současně se v co nejkratší době podávají doporučení, aby se podrobili lékařskému vyšetření a dostali kvalifikovanou lékařskou péči. Navíc syn Sonu žlutého císaře doporučuje pracovat na sobě, uklidnit se, najít klid a snažit se pochopit vaše skutečné touhy a cíle v životě. To vám poskytne jak dobré zdraví, tak radost, kterou obdržíte každý den.

V důsledku toho, který z nich používá knihu snů, štěnice v téměř všech znamenají nemoci a zdravotní problémy. A když vykopnete hlouběji, chování spánku ve snu nebo události související s hmyzem může ještě více říct o samotné nemoci ao způsobech její léčby.

Co to znamená, když stisknete bedbugy ve snu?

Stisknutí chyb ve snu je velmi špatná věc.

  • Oslavy narozenin v květnu, červnu, červenci a srpnu naznačují, že jen rozdrcená chyba - náhodou nebo úmyslně - sní o různých potížích a problémech. Pokud osoba ve snu záměrně tlačí hmyz, z něhož proudí voda, je to nehoda nebo vážná nemoc. Ale velké množství chyb znamená vážné nemoci a dokonce i smrt.
  • Téměř stejné předpovědi dávají knihy snů Millera a Lofta.
  • Moderní rodinný sen kniha tvrdí, že rozdrtit chyby ve snu předchází onemocnění, ale pouze průtok krve z hmyzu je proroctví vážná nemoc, dlouhý a snad i smrtelné.

Všechna tato varování se do jisté míry shodují s tím, co říkají sny o spuštění chyb. Předpokládá se, že pokud hmyz běží podél bílé stěny, je to znamení nemoci, nikoliv závažné a ne fatální, obavy a zkušenosti, které jsou marné a zbytečné.

Jak věda říká o Bedbugs ve snu

Jak víte, přísná věda nevěří v předpovědi, potřebuje fakta potvrzená experimentem. A protože neexistují žádné statisticky významné a takto zdokumentované skutečnosti, štěnice v osobním snu pro ni nejsou nic jiného než zážitky určitých představ a her představivosti.

Psychologové říkají, že lidé, kteří se museli vypořádat se silnými pocity, nějak spojenými s hmyzem, nejčastěji mluví o snech se štěnice. Může se jednat například o boj s šváby v zemi, na které mohou skutečně stresové ženy čelit zvláště citlivým ženám.

Velmi často noví osadníci, kteří se stěhují do nového bytu, čelí problému štěnice. Bezesných nocí, svědění, hrozná podívaná urovnání parazitů pod matraci je zkušený na pozadí obav na cestách a velkým množstvím bezproblémového vedou k tomu, že během spánku se nejživější dojmy jsou ztraceny v mozku ve zkreslené podobě.

Člověk může vidět štěnice ve větších velikostech, větší množství, neustále se probouzí. To vůbec není znamením a nikoli znamením shora. Takže mozek se snaží vymanit ze zkušených silných emocí.

Ještě častěji se mezi cestujícími vyskytují štěnice štěnice, unavené během cesty a usazování v hotelech napadnutých hmyzem. Velké množství emocí, únava, bolestivé uhryznutí a pocit hmyzu v posteli vede k nepokojnému polospícímu a konstantnímu obrazu hmyzu ve snu.

Kromě toho jsou samy chyby ve většině lidí spojené s temnotou, temnotou, nedostatkem touhy žít a žal. Proto jsou sny s plošnými štěpy u mnoha psychoterapeutů považovány za znak deprese.Obvykle tyto sny ruší člověka zcela klidného, ​​smutného, ​​náchylného k pití a sebevraždě.

Obecně platí, že v mnoha náboženstvích a ezoterických učích jsou chyby jakousi negativní energií. Její přítomnost v blízkosti osoby svědčí o poklesu síly, nedostatku touhy a vůli žít. Lidé, kteří bez objektivních důvodů pravidelně nosí tento hmyz, mají velké množství negativních emocí, z nichž většina jsou samy o sobě. Jsou také nazývány lidmi s aktivní negativní psychologií. A štěnice ve svých snech jsou jistým znamením, že potřebují změnit svůj způsob myšlení, postoj k věcem a událostem, naučit se užívat si života a užívat si ho.

Interpretace snů