Sme zistili, čo sa stalo s šváby a prečo zmizol

Smieť 2019

Video: Joshua Klein: The intelligence of crows (Smieť 2019).

Anonim

Mnoho lidí se obává otázky, kde jsou švábi. Osvětlení kuchyně v kuchyni, lidé už neuvidí hbitě uniknout hmyzu. Nikdo se na koše nehýbal. Majitelé nedbalé, už zvyk, nechávají na stole misku s koláčky. A někteří dokonce zapomněli, jak vypadá tento hmyz.

Konečně, škůdci, kteří táhli spoustu patogenů do lidských bytů, už neobtěžují. Ale něco zabraňuje lidem radovat se a užívat si svobody, utrpení podivných pochybností. Může se člověk cítit v bezpečí v budovách, odkud dokonce hmyz odešel? Tato otázka byla nedávno položena častěji.

Opravdu možná není všechno dobré? Koneckonců, šváby, kteří jsou mistrem přežití, i za nepříznivých podmínek existence nemohli nikam jít bez dobrého důvodu.

Vědci jsou zmateni, psychika rozbíjí hlavy, dezinfekční prostředky se nudí. Existuje spousta vysvětlení tohoto jevu, a některé z nich jsou zcela nečekané …

Zvažme navrhovaná vysvětlení podrobněji.

švábi netolerují elektromagnetické záření?

Jedním z nejspolehlivějších vysvětlení, proč šváby zmizely, je jejich trvalý vysokofrekvenční elektromagnetický efekt v lidských bytech. Obytné domy a instituce jsou plněné rozmanitým vybavením. Při práci vytváří elektromagnetické pole, které vytváří nepříznivé podmínky pro život šváby.

Zde jsou zařízení, která jsou vědci připraveni zavolat viníka smrti šváby:

  • Mobilní telefony.
  • Mikrovlnné trouby.
  • Počítače.

V posledních desetiletích taková zařízení pevně vstoupili do našich životů. Otázka jejich bezpečnosti pro člověka a zvířata je stále předmětem diskuse, čím dál více argumentů o škodlivém vlivu rádiových frekvencí ročně.

Vědci se domnívají, že švábi s citlivostí pro ně zvláštní nejprve reagovat na elektromagnetické záření, a tak odešli do města, nechali výškových budov, v nichž byli tak pohodlné předtím.

Je zřejmé, že šváby z nějakého důvodu neexistují v těch oblastech, kde pracují předchozí normy GPRS a GSM. Patří sem Rusko a většina zemí blízké zahraniční.

Jsou vinou geneticky modifikovaných organismů za smrt švábů?

Lidé se obávají toho, co se stalo švábům, protože se živili našimi zásobami? Častěji se v lidské stravě začaly objevovat geneticky modifikované potraviny. Je to to, co má znamenat zachránit lidstvo před hladem nebo že to definitivně zničí?

Velký experiment v autoritativních laboratořích byl věnován studiu bezpečnosti GMO (geneticky modifikované organismy, především pro zemědělské účely). A první výsledky nejsou konsolidace.

Většina odborníků vydá zvukový signál. Nechali šváby? Jedná se o maličkost, ve srovnání s důsledky zásahu do genetického kódu. Jsou obtížné předpovědět. Všechna spojení potravinového řetězce trpí: hmyzem, který ochutnal produkt genetického inženýrství, kachna, která smíšila nešťastný hmyz, savec, jehož obětí je pták.

Bohužel, dokud nebude prokázáno poškození tohoto nebo tohoto produktu, nebude trpět žádná generace lidí.Vědci se domnívají, že šváby zmizely v důsledku systematické otravy jídlem z lidského stolu. Nechtěl bych být další obětí.

Dokonalý insekticid byl vytvořen, který zabíjel šváby

Lidé unavení z bojů proti nepříjemným Sinantropům chtějí věřit tomu, že švábi zmizeli navždy. Pracovníci stanic pravděpodobně začali pracovat dokonale a vyzbrojeni silným insekticidem zachránili byty od hmyzu, stejně jako lékaři porazili neštovic očkováním.

Proto nejsou v Moskvě šváby. Chemické látky na dlouhou dobu a často bez výsledků rozptýleny a posypané lidmi na vlastní domov, ale přišel čas, kdy nové moderní technologie umožňují vytvářet léky, které jsou někdy účinnější než předchozí pesticidy.

To se stará o skeptiky. Hmyz dříve nebo později přizpůsobený všem jedům a jistota, že již existují určité unikátní insekticidy, které jsou schopny je konečně zničit, je velmi pochybné. Zdá se, že šváby kdekoli nás prostě přerušili.

Věda nezastaví. Navzdory dosaženým úspěchům se vědci připravují na další fázi bitvy o hmyz. Nové zbraně podle jejich výpočtů povedou k tomu, že šváby žijící v lidských obydlích konečně nakonec zemřou.

Středem s vysokými očekáváními je virus - příčinný činitel smrtelné infekce, naštěstí výlučně mezi šváby. Ovlivňuje buňky svého zažívacího traktu. Předtím, než hmyz zahyne, bude mít čas na přenos infekce skupině příbuzných. Pak lidé konečně přestanou přemýšlet, kde jsou šváby.

Plasty a linoleum se ukázaly být příliš velké pro šváby.

My sami jsme vinni za to, že šváby někde byli pryč. Nikdo nebude tvrdit, že vzhled moderních bytů se výrazně liší od podmínek, ve kterých lidé žili před 20 až 30 lety. Místo papírových tapet přicházejí plastové panely a dřevěná podlaha majitelů se začala skrývat pod víkem z polyvinylchloridu, nábytek se také naučil vyrábět z umělých materiálů, které napodobují dřevo nebo kámen.

Ne každý průměrný občan si bude moci dovolit drahé opravy pomocí přírodních surovin. Toto vedlo teoretiky k myšlence, že to byl přebytek v místnosti syntetiky, často s ostrým zápachem, důvodem, proč šváby odešli neznámým směrem.

Švábi jsou schopni konkurovat

Skutečnost, že šváb postupně vyhnal z lidských staveb Black švábů, známý entomologové dlouhá doba, a oni tuto skutečnost snadno interpretovat. Plodnost, rychlé zrání, péče o potomstvo dovolila červenému švábovi převládat nad svým černým chlapcem.

Ale otázka je, proč samotní Prusáci zmizeli z bytů, zůstávají otevřené. Nemohli by tyto ty milující bytosti jíst navzájem? Kanibalismus je fenomén, šváby nejsou cizí. Nicméně není tak rozšířené, že přestane existovat celá nosologická kategorie hmyzu. Ano, zpravidla se jedlé stádo nebo snášející vejce nechávají beznadějně na viditelném místě.

Ale mezi šváby je další šváb, který tvrdí, že stejný habitat - domácí mravenec. Někteří vážně věří, že tato stvoření, mnohem lépe organizovaná a stejně jako pruská, všežravá, má větší šanci vyhrát soutěž.

Přirozená soutěž ve zvířecím světě je nedílnou součástí života, způsob regulace populace, základem evoluce. Ale přesto není to příliš přesvědčivý argument, který vysvětluje, kde jsou šváby.

Zmizení švábů - předzvěstí hospodářské krize?

Co se bojí Prusů? Při analýze současné situace se vědci z různých zemí dostali k neočekávanému názoru: švábi cítí přístup hospodářské krize, která vypukla v roce 2008.

Odvážný odhad entomologů je nepřímo potvrzen. Nedávno našel obrovskou rozkvétající kolonii švábů v indickém státě Goa. Na tomto území neovlivňují žádné finanční katastrofy, proto pravděpodobně hmyz tam žije tak volně. Nyní víme, kde jsou šváby.

Šváby dokončili svou misi na Zemi a odešli do důchodu

Možná nejneuvěřitelnější verze toho, kde a proč byli švábi pryč, navrhli UFOologové. Jsou si jisti, že tento hmyz, žijící vedle sebe po tisíce let, jsou kosmickými špióny. Předstírali, že jsou hloupé stvoření, dokázali získat úplné informace o životě Homo sapiens, pronikající do nejintimnějších koutů našeho života, aniž by museli mít nějaké pasy nebo průkazy.

Švábovci zmizeli, protože se nyní plní jejich čestné poslání, mohli bezpečně opustit naše domovy a vrátit se na svou planetu. Pouze je nepravděpodobné, že někdo poskytne nepopiratelný důkaz o tom, že šlechticy v špehování obviňují.

Šváby se určitě vrátí

Zdá se, že nikde nezmizí šváby. Buď se báli zvonění znovuzřískaných kostelů, vysoká hladina hluku megacities, zabití potravinářské přísady E450 nebo létali na svou planetu - určitě nikdo neví.

Kde jsou šváby pryč, určitě nejde o ten nejhorší problém, o který by se lidstvo mělo starat. Podle biologů je počet hmyzu charakterizován zvlněnými vibracemi. Je to přirozený proces.

A konečně, nejdůležitější věc, která je navržena tak, aby uklidnit ustaraně lidi: zdá se, že bude brzy Internet míchat trochu jinou otázku: proč tam zase byli švábi. Informace o jejich "bezpečném" návratu do apartmánů a domků se již objevily.

Oni už nebudou bránit evropské kvalitě opravy, množství mobilních telefonů a moderní jed, jsou stále připraveni jíst jídlo z našeho stolu, včetně GMO. Nebuďte překvapeni, protože švábi opakovaně prokázaly svou schopnost přizpůsobit …

Někdo slyšel, že švábi kdekoliv nezmizel, pokud ne, prosím, útěcha. Ale přemýšlejte o něčem jiném. Bude aktuální Stasik, stejně jako dříve, v klidné a plachá, nebo lidé budou muset vypořádat s mutantem - tučné, moudřejší, odolný vůči jedům, který je schopen v noci okusovat kůži spící lidi (existuje mnoho důkazů, že švábi dělat).

Ať už to bylo cokoli, začala nová fáze boje za svobodu bydlení od hmyzu.

Zajímavé video: Kde šly šváby?