Bites bielizeň vši

Marec 2019

Video: Lifestyle Christianity - Movie FULL HD ( Todd White ) (Marec 2019).

Anonim

Podle jejich příznaky vši kousnutí prádlo do značné míry podobají sousta jiných lidských krev sajícího parazitů, ale jsou zde i jejich vlastní charakteristiky. V podstatě prádlo kousání vši jsou specifické pro lidské city, a vidět fotky jejich zjevných rozdílů od kousnutí, jako jsou blechy a štěnice obtížné.

Je

prádlo vši vši lidově zvaných skříně důležité - speciální forma vši, že většinu času s oděvy záhybech dané osoby, zatímco jeho tělo jen plazit získat dostatečné množství krve. Vajec, ale také položte kus, a kvůli neschopnosti hladovět po dlouhou dobu, vyskytují především u lidí na dlouhou dobu, neodstraňujte, nemění nebo praní prádla. Že tělo vši může kousnout člověka za jeho záda, paže, nohy a boky - no stydké nebo vši nejsou schopny.

Zpravidla podezření kousnutí prádlo vši se vyskytuje u lidí, kteří objevili jeho tělo neobvyklých svědivých lézí, které se podobají bodnutí hmyzem. Jejich úkolem je zjistit, kdo ho kousí a jaká opatření musí být přijata okamžitě.

Podívejme se na hlavních příznaků parazita Bíteše prádlo okamžitě být schopen identifikovat a přijmout opatření před tím, než vši bude představovat vážnou hrozbu pro blaho.

Vypadávání vši vypadá

Kousky spodního prádla vypadají téměř stejně jako uhryznutí pubiků nebo hlavních "příbuzných".Každá skus je malý červený, svědící opuch, obvykle dobře vymezený a umístěný odděleně od ostatních částí postižené kůže. Ve středu každé takové papuly je jasně vidět červená tečka - díra v díře, přes kterou parazita nasávala krev.

V níže uvedeném snímku sebe prádlo vši při kousnutí:

a další fotografii - samostatná žihadla prádlo vši:

Je-li sousto z veš vstřikuje do rány sliny obsahující léky proti bolesti, takže samotné kousnutí zcela bezbolestné a může způsobuje jen pocit mírného brnění. Zde je několik fotografií, které ukazují, jak se zakousnout prádlo vši:

Přehled

„Po týdnu rodičů v obci, jsme začali tušit, že nás kousat ani moskyty Za prvé, sami komáři v domě nebyl. a repelent, jsme zahrnuli pravidelně. a ráno ještě celý poškrábaný, tělo kouše červené, a to i tam, kde byla celá deka noc. dnes v noci ani nám, ani dítě se zdá být nic neruší. Oni začali chápat, a zjistil, že celá postel je nakažena všemi a jen na jedné gauči, kde tatín sleduje televizi. a malé, ve všech záhybech zasedání. Jsme okamžitě přijata, a ložní prádlo a dalších lůžek v čistírny v okresního města, dům sypané pyrethra, matrace a polštáře vyzharili na slunci, a podobně pak nebudeme nic obtěžovat. "

Anna Eagle

všenkami praní se nacházejí převážně v oblastech těla, která sousedí s záhyby oblečení. Obvykle to je bederní a oblast v blízkosti pupku, ramena, krk, horní část zad, tlustý-femorální záhyb, podpaží. Nicméně, kousnutí parazitů může být umístěno na jiných částech těla až po telata nohou a předloktí.

Kousnutí lénových vší po chvíli se stávají velmi bolestivými a způsobují vážné svědění.

Normal je nedobrovolné reakce člověka na hřeben sousto, ale při hledání musejí kontrolovat sami sebe a ne hřeben, aby se zabránilo infekci škrábance.

Symptomy vši a pocity pacienta

s velkým množstvím prádla vši jejich kousnutí vyvolat onemocnění, tzv pediculosis. Symptomy je mnohem rozsáhlejší a přesnější než jednotlivé kousnutí značek:

 • červené suché vyrážky po celém těle, a to i v těch oblastech, kde nebyl žádný kousnutí. Tato vyrážka je svědivá a způsobuje bolest při česání. Ve fotografii prezentovány erytematózní vyrážka, vyvolal kousnutí prádlo vši:

 • Emerging exkoriace - v malém měřítku local self-poškodit kůži v podobě malých jizev. Jsou to podobné hojivé poškrábané kousky, ale mohou se také vyskytnout tam, kde vůně vůbec nejsou kousnuty. V místě excoriations, později se objevují hluboké jizvy.
 • Kyanotické pigmentové skvrny na místech kousnutí. Jedná se spíše o charakteristický příznak, jen zřídka se vyvine i v důsledku alergických reakcí na kousnutí jiného hmyzu.
 • V místech s nahromaděnými známkami kousnutí se vyskytují furuncles a vředy, při absenci léčby, která narůstá na pyodermu. Na fotografii níže - spouštěná pyoderma, způsobená kousnutím vši.

 • Příznaky "onemocnění" jsou: kalení, zhrubnutí kůže, nadměrná pigmentace a ztmavnutí pokožky.

Nicméně příznaky vši jsou obvykle charakteristické pro lidi, ne pro roky, jak se zbavit vší prádlo a žijí v nehygienických podmínkách - trampů, uprchlíci, vězni v táborech v tropech.Vývoj vši předchází tak zřejmé a nepříjemných příznaků parazity útoky, že pokud je to možné člověk zbaví vší před nástupem vážného poškození.

Jak rozlišit všenkami kousnutí od jiného hmyzu

všenkami prádlo mnohem jako bodnutí jiných hmyzu, a jediný papule je snadno zaměnit s sousto, jako štěnice. Ale když se podíváte na celý obrázek, můžeme najít rozdíly:

 • Z kousnutí štěnice kousnutí prádlo vši liší nedostatek jasných řetězců ran. Každá chyba při krmení se pokusí udělat pár kousnutí ve vzdálenosti několika centimetrů od sebe. Každá roháčka kousne pouze na jednom místě a v místě rány na těle nejsou žádné známky pořadí.
 • Z blší kousnutí se vši mohou rozlišovat bezbolestnost. Kousnutí blech v době krvácení jsou velmi citlivé a připomínají punkci kůže s jehlou. Kousnutí vši začínají být zřetelně pociťováni až po nějaké době poté, co parazit již zanechal ránu. Navíc stopy blech hodování a některá místa jsou postaveny v typickém krátké trati, který kouše vší nestane jen málokdy.
 • Tick sousta jsou dobře odlišeny od kousání velikosti lice prádlo - po odtržení klíštěte je obvykle velký a pevný paušální, jako otok. Kromě toho roztoč většinou nasává krev z několika hodin na několik dní a může se snadno nalézt v místě uhryznutí. Všichni se živí silou několik minut.
 • Nejjednodušší způsob, jak zaměnit kousání vši s kouskem komárů. Nicméně, kousnutí komáru obvykle nevykazuje díru v díře, stejně jako u vší. Kromě oblečení vši kousnutí pouze pod oblečením, a pokud kousne příznaky podobné té ukázané na fotografii níže, se objevily v místech uzavřeny pyžamo nebo noční prádlo, je pravděpodobné, že byly přesně prádlo vši.

Někdy dochází ke zmatení skusů vši (způsobených roztočem). Nicméně, svrab je žádné viditelné známky propíchnutí kůže a obvykle se tyto chyby při svědění v místech, která nejsou viditelné oběti - na krku, pod rameny, mezi hýžděmi.

Nebezpečí výskytu vši

Taková nebezpečí uhryznutí všic, jako je pyoderma a možnost vzniku hnisavých onemocnění, nejsou jedinými potenciálními potížemi. Historie a parazitologie ukazují, že mnohem nebezpečnější vši onemocněním přenášeným, včetně

 • tyfus
 • recidivující horečka
 • příkop horečka.

Tyto choroby najednou byly příčinou smrti mnoha tisíc lidí po celém světě, dnes jsou postiženy obyvatelstvem pouze nejchudších rozvojových zemí.

To je zajímavé

Všichni jsou jednou z hostitelů rickettsie - bakterie, která způsobuje velké množství podobných onemocnění. V tropických zemích vši trpí onemocněními, která nejsou obyvatelům mírné zóny obeznámená, a proto je úplný seznam infekcí, které tyto choroby obsahují, dostatečně široký.

Prvými příznaky onemocnění způsobených většinou infekcí způsobených všemi jsou horečka, bolesti hlavy, nevolnost, horečka. Pokud se takové příznaky objeví během několika týdnů po silných záchvacích všech, měli byste se rozhodně poradit s lékařem.

Prostředky pro léčbu uhryznutí vši a úlevu od bolesti

Obvykle příležitostné a jediné kousnutí vši spodního prádla nevyžadují léčbu a bezprostředně po několika dnech projdou bez následků.

Při vážné napadení vši a vývoje, jak se zbavit svědění by měla být použita:

 • Peroxid vodíku - je zpracován čerstvé kousnutí s více nezatyanuvsheysya Ranko defektem.Především je takové ošetření důležité pro dezinfekci postižených oblastí pokožky.
 • Hydrokortizonová masť, která zabraňuje vzniku alergických vyrážek.
 • Balzám "Záchranář" nebo obvyklá vietnamská hvězdička, schopná uklidnit svědění a zmenšit velikost samotných papulí.

Pokud máte pustulární vyrážky, vyrážky na těle nebo jiné příznaky pedikulózy, kontaktujte svého lékaře co nejdříve. Samoléčba - zejména s chybně diagnostikovanou diagnózou - může být nebezpečná a může situaci zhoršit.

Infekce se všemi a způsoby, jak se tyto parazity zbavit