Do akej sa objaví vši z hľadiska ľudovej vôle

Marec 2019

Video: Managing the Beatles: Brian Epstein Interview (Marec 2019).

Anonim

Všudy jsou jedním z nejnepříznivějších lidských parazitů. Jakékoli civilizovaný člověk se snažil chránit sebe a své blízké před tímto hmyzem, ale dnes jsou snadno vyzvednout na veřejných místech, školky a dokonce i školy. Je to kvůli tomuto negativnímu postoji lidí vůči vši, že vnímání lidí téměř vždy považuje infekci za špatné znamení.

Takže, uvidíme, z čeho pocházejí všeska, pokud jde o lidová víra a přijímá.

Známky štěstí a neštěstí

Proč se vši objevují? Atributy lidí to vysvětlují rychlým výskytem případů a potížím, které je nutno naléhavě řešit. Mimochodem, předvídat, kolik budou tyto potíže, můžete podle počtu vší: čím více, tím horší.

Existuje také mírně odlišná možnost: vši, nalezená na těle nebo ve spodním prádle, předpovídají jejich "hlavní" budoucí selhání. Vidět stejné vši v otevřených oblastech těla nebo dokonce tváří - ke zchátrání ekonomiky, škody na majetku. Jinými slovy, přicházejí finanční ztráty nebo velké zpronevěry.

Můžete určit, které přesně jsou všem předpověděny a podle jejich umístění na hlavě. Pokud se většina vši soustřeďují na týl, znamená to, že se nemusíte bát - všechny špatné události už prošly. Pokud se všichni radši shromažďují po čele, je to špatné - potíže jen čekají, a teď se musíme připravit na ně.

A to je to, co říká další znamení: kdyby se všichni objevili v celé rodině - mohlo by to být známkou budoucího velkého potíží. Obvykle je to kvůli smrti blízkého příbuzného, ​​požáru nebo loupeže. Samozřejmě, když se objeví vši, neměli byste paniku, ale je lepší být opatrní.

To je zajímavé

Některé populární příznaky říkají, že můžete určit, odkud pocházejí neštěstí. Pokud vši v dívce narazí, bude mít od muže problémy. Pro muže toto znamení působí naopak, a musí se obávat toho špinavého triku od dámy.

Existují populární náznaky o vši spojených s dětmi. Jeden z nich tvrdí, že vši jsou vysazeni u dětí předtím, než se jejich rodiče začnou prožívat finanční potíže. Pokud je však úplná zkáza, vši zmizí ostře, jak se objevují.

Několik trvat o příčinách vzniku vši

Vzhled příznaky vši je často spojován s některými akcemi člověka samotného. Například se domníváme, že vši jsou zasazeni v těch, kteří milovali v dětství, aby se ozdobili třešňovým "lepidlem". Ve skutečnosti v třešňovém lepidle samozřejmě neexistují žádné látky, které by mohly nějakým způsobem vyvolat problém.

Abyste zabránili bolesti hlavy, doporučujeme vám, abyste nikdy nenašli klobouk na jídelní stůl. S největší pravděpodobností je to kvůli původnímu respektu k místu příjmu potravy a nepřípustnosti jeho "znesvěcení" cizích objektů.

A odkud pocházejí vši? Lidové známky starověku ujišťují, že tento hmyz je nedílnou součástí člověka a žijí přímo v jeho těle. Když přijde čas a přijdou nějaké události, vši vystupují (skrz kůži nebo hrbolky na hlavě) a usadí se ve vlasech.

Ve skutečnosti vši jednoduše nemohou žít a odcházet z lidského těla. Tento hmyz je obyčejný parazit, který se přenáší prostřednictvím kontaktu od osoby, která již byla infikována pedikulózou.

Můžete snadno nalézt znaky (dnes jsou velmi běžné), které říkají, že vši se narodí z nervů a emocí. Mnoho lidí věří v to, když vezmeme v úvahu výskyt vši jako běžná onemocnění vyplývající ze snížené imunity na pozadí stresu.

Ve skutečnosti nemá pedikulóza nic společného s imunitou a není infekční chorobou. Pokud osoba nebyla v kontaktu s jiným pacientem nebo infikovanými věcmi, pak vši jednoduše nikde neobjevili. Neprospívají se vzduchem, jako jsou mikroby nebo bakterie.

Všudy a počasí

Jak jsme viděli výše, odpověď na otázku "co se všude objevují" pro znamení různými způsoby. Zajímavé je, že to není vždy spojeno s potížími nebo neštěstí, občas hmyz jednoduše slibuje změnu počasí.

Většina zdrojů naznačuje, že vši přinášejí déšť a špatné počasí, ale nikdy není dobré počasí. Zde je několik lidových poznámek o všudech a počasí:

  • Všichni začínají aktivně plazit přes hlavu a šourat - k lejdoucímu dešti.
  • Pokud se všichni plazí na oblečení a mají strach - být špatné počasí a hrom.
  • Všude se rozšiřují - řídí dobytek k dobytku (bude pršet).

K poznámce

Lidová víra říká, že vši jsou dána člověku, který bojuje s vlastní lenost a neochotou něco udělat. Stejně tak je to pravda: když se vši objevují, pak je třeba bez problémů vyřešit problém jejich rychlé eliminace pomocí lékařských přípravků.

Dobré známky výskytu vši

Existují nějaké dobré známky, pokud jsou vši zasazeni?Jak se ukázalo, víry vždy slibují černé kapele v jejich životě, když se objeví.

Dlouho se věřilo tomu, že člověk, který nemá vůbec žádné vši, bude nešťastný, protože ho dokonce obejdou i hmyz. Některé příznaky říkají, že přítomnost vší propíše štěstí a bohatství, i když samotný hmyz byl považován za "nečistého".

Najděte si vnučku od přítele nebo hosta, což je dobré znamení a slíbil dlouhé přátelské vztahy bez hádky, neshod a rozdělení. V každodenním životě tam byl dokonce zvyk hledání hmyzu na jejich hostů, což bylo považováno za velkou čest a znamení zvláštního umístění majitelů domů. Zatímco hledání parazitů pokračovalo, bylo přísně zakázáno jíst.

Také ve starověku bylo v průběhu věty: "Lousy - znamená štěstí." Lidé, kteří nežijí všemi, jsou považováni za velmi podezřelé.

A v případě, že tělo zesnulého provozoval veš, a to bylo vidět, příbuzní - a pak zemřel spravedlivého a jeho duše jde přímo do nebe. Stále často existují odkazy na vší jako symboly úspěšné práce. Předpokládalo se, že pohostinný majitel v domě musí mít vši jako symbol prosperity.

Dobré známky tohoto hmyzu sání krve pravděpodobně souvisí s hygienickým stavem v minulých stoletích. Ruští lidé se vždycky koupali ve vaně a nepřeháněli (na rozdíl od cizinců), nicméně častěji "mytí" bylo uspořádáno jednou týdně. Po zbytek dne nebyla žádná hygiena, kromě mytí a mytí rukou.

Ve stejnou dobu žily velké rodině vesnické chalupy, jejichž členové často spali doslova "v klidu" nebo v sousedních obchodech. V tomto případě měly všechny dívky dlouhé vlasy, muži měli tu čest vousů a kudrlinky na ramena.Přirozeně, pokud se alespoň jedna osoba (například dítě) objevila vši, pak se pedikulóza lehce rozšířila po celé rodině.

Zbavte se vši, kteří nejsou spěcháni a často spolu s nimi existují již řadu let, aniž by v nich nalezli nic ostudného. Teprve počátkem 20. století se hygiena a medicína vyvinuly natolik, že by mohly zastavit úplnou infekci všemi.

Většina známých známek o vši pochází z dávných dob, takže odrážejí názory lidí těch let. Tady například nějaké další zajímavé znamení:

  • Pokud zabiješ vši a neoplacháš své ruce, zemřeš v mukách.
  • Nemůžete otřásat strouhama na podlaze - všichni budou mít vši.
  • Nemusíte počítat vši nalezené v jiném - budou se házet na vás.

Informace uvedené v lidových znameních jsou docela rozporuplné. Můžete jej použít a předpovídat pro svou budoucnost, nebo ji můžete léčit skepticky.

Všude je všichni nalezeni dokonce i v moderním rozvinutém světě a mohou být infikováni na jakémkoli veřejném místě. Jediné, co můžete s jistotou říci: vzhled pedikulózy přesně slibuje finanční výdaje na návštěvu lékaře nebo nákup kvalitního šamponu nebo hřebenu.

Buďte zdraví!

Zajímavé video: co je pedikulóza a všechny druhy mýtů o vši