Aerosol reid (nájazd) ploštice

Marec 2019

Video: Galactic Spray Paint Incident (Marec 2019).

Anonim

Jednou z nejoblíbenějších prostředků štěnic je sprej Raid, který se objevil na trhu dříve než ostatní. Výrobek je určen k použití v domácím prostředí.

Ingredience

Složení Reid aerosol obsahuje následující aktivní složky:

Choice našich čtenářů! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

 • Cypermethrin (0, 1%) - účinný insekticid ze skupiny pyrethroidů. Paralyzuje štěnice, bít nervový systém. Látka je nejúčinnější do 24 hodin. Celková doba trvání akce je 15 dní, přičemž denní účinnost se snižuje.
 • prallethrin (0, 03%) - pyrethroid s podobným mechanismem účinku na štěnice domácí.
 • Imiprotrin - zvyšuje účinek jiných pyrethroidů.

Zásada fungování

Nákaza má virový účinek na parazity. Účinná látka, která spadá na těle štěnice štěnice, ničí nervový systém. Nakažený jedinec, prostřednictvím kontaktu s ostatními, otravuje celou populaci.

je jedinečný rys Reid trvání - cca 15 dní po ošetření, to je velmi dlouhá pro aerosoly.

Výhody :

 • Snadné použití. Raid aerosol je velmi snadné použití a nevyžaduje předběžnou přípravu.
 • Vysoká účinnost. Aktivní látky rychle zničí štěnice.
 • Dlouhodobé, nikoliv vlastní aerosolové produkty, které odlišují Reid od analogů.
 • Zabezpečení. Pokud dodržujete všechna pravidla použití, produkt nepředstavuje nebezpečí pro lidi a domácí zvířata.

Nevýhody :

 • Ostrý zápach.
 • Film zůstává na povrchu, musí být omyt mýdlem a roztokem sody, což neutralizuje účinek jedů.
 • Stejně jako všechny univerzální opravné prostředky, Reid je méně účinný než přípravy úzkého profilu proti štěnicím. I když populace štěnice štěnice není četná, finanční prostředky jsou docela vhodné pro požadovaný výsledek.

Příprava na zpracování

 • Místnost je vyčištěna vysavačem a vlhkým hadříkem.
 • Nábytek by měl být odstraněn ze stěn pro snadný přístup ke svým zadním stěnám a lištám.
 • Koberce, obrazy a další dekorace jsou odstraněny ze stěn. Všimněte si pokládky vajec, musíte je odstranit vysavačem, pak se na toto místo zachází s nápravou.
 • Odstraňte měkké části z pohovky a postele. Umyjte ložní prádlo při maximální teplotě, položte polštář na dvakrát na ulici.

Pokyny pro použití

Načítání …

Bezpečnost aerosolu pro člověka a zvířata neznamená, že není třeba dodržovat jednoduchá ochranná opatření.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde …

Podmínky použití :

 1. 1Při postřiku použijte gumové rukavice, lékařskou masku a župan.Pokud je místnost léčby velká a zahrnuje dlouhodobý pobyt v místě léčby, měl by být použit respirátor, aby se zabránilo alergické reakci v důsledku malých kapiček, které vstupují do dýchacího traktu.
 2. 2 Ložní prádlo, nádobí, dětské hračky zabalené v pytlích, takže se nezískávají škodlivé látky. Všechny tyto věci budou muset být ošetřeny horkou vodou nebo párou.
 3. 3Dpřístroj se zobrazí pouze při otevřených oknech.
 4. 4V místnostech během zpracování nesmí být přítomni lidé a domácí zvířata. Nezapomeňte pokrýt terárium nebo akvárium. V tomto případě musí být kompresor vypnutý.
 5. 5 Před použitím protřepejte, aby se účinné látky mohly dobře promísit. Udržujte v natažené rameni ve vzdálenosti 30 cm od místa aplikace. Výrobek nestříkejte na jedno místo déle než dvě sekundy, proto se mohou vytvářet skvrny. Rozstřikování je podmíněno specifickým stanovištěm pro štěnice štěnice, stříkání do vzduchu nemá smysl.
 6. 6Nevycházejte lahvičky s produktem na přímém slunečním světle, nestříkejte v blízkosti otevřeného plamene a jiných provozních topných zařízení.
 7. 7Nechcete zůstat v místnosti, pokud je práce dokončena. Je třeba umýt a opláchnout ústa, otevřít okna a nechat pokoj alespoň půl hodiny. Povrch musí dobře sušit. Pro maximální účinek je nutné, aby nebyl přípravek Reid vypláchnut po dobu dvou týdnů. Výjimka - kontaktní plochy (sporáky, stoly, židle, kliky dveří). Musí se umýt mýdlovým roztokem.
 8. 8 Při zasažení očí důkladně opláchněte vodou.