Všetky švábov žijúcich v bytoch

August 2018

Video: ► Condemned: CO - Vražda kolegov | #2 | Slovenský Gameplay | Let's Play (August 2018).


Šváb jsou hmyz, který nevyvolává sympatie městských lidí. Švábi žijící v bytech mohou vyvolat útoky nejen ze strachu, ale také z různých onemocnění. Tito malí škůdci se usadili četné kolonie v nejteplejších a vydatné oblastí, výběrem jejich stanovišť kuchyňské linky, potrubí teplé užitkové vody a topné systémy. Zbavit se je je velmi obtížné.

Pokud máte doma šváby, pak je nemožné si je nevšimnout u krmiva, varné desky nebo plynového sporáku. Jsou velmi rádi teplo, vlhké prostředí, spousta drobků nebo zbytků jídla. Ale ne všechny druhy švábů usazují v bytech občanů.

americký šváb

Z 7, 5 tisíc druhů švábů, jen několik může být nazýváno obyvateli bytů. Jeden z nich je Američan. Ti, kteří splňují tyto hmyz poprvé, je mohou splést s Prusy, seznámit všechny červené vousatý škůdci, které povodně byt, dostat se zpátky na větrací šachty a přes mnoho drobných trhlin a štěrbin stěny a podlahy. Je velmi obtížné takové šváby vyvést na lidské léky.

Americký šváb je velmi podobný šváb ve vzhledu vzhledem k barvě. Ale tento druh má docela působivé rozměry. Velcí muži někdy dosahují délky pěti centimetrů. Funkce - schopnost létat. Příroda jim udělila aktivní, dobře vyvinuté klapky. Hroty křídel za břichem jsou vizuálně ještě více. Takový hmyz má červenohnědé tělo s jasně žlutým okrajem na přední části zadní části, přesněji na horním povrchu. Samice americký šváb se snadno odliší od muže po délce křídel, který není viditelný, na rozdíl od vyčnívajících křídel muže. Odstraňování takového hmyzu navždy je velmi obtížné.

Žena, která zráží, se pravidelně opouští, změní barvu a ztmavne. Moult se opakuje od 9 do 13krát, pak přichází doba sexuální zralosti a samice amerického švábu je připravena položit vajíčka. Den poté, co se žena stane formovanou osobou, vyřadí oothecu a opakuje tento proces po celou dobu života ženy až padesátkrát. Jedná se o velmi plodný hmyz, který je schopen tvořit asi 16 vajec v každé kapsli, když ootheca spadne. Životní cyklus těchto drobných škůdců je přibližně 15 měsíců, i když muži žijí méně. Jak je dostanu ven? Zbavit se takových švábů navždy je obtížné. Můžete použít dichlorvos.

Až do doby, kdy se nové osoby vylodí z vajíček a rozptýlí se kolem bytu, trvá to nejméně 50 dní. Pak období sexuální zralosti mladých žen trvá déle než 900 dnů.

Oblíbené stanoviště:

 • Koupelna.
 • Skladovací prostory.
 • Teplé sklepy.
 • Tmavé a vlhké pomocné místnosti.
 • Místa průchodu potrubí (zejména pod umyvadlem v kuchyni).

Jsou omnivorní, ale upřednostňují se hniloby zbytků jídla. Přesto se k nim přirovnávaly knížky a starý papír, sladkosti a drobky, rozmazaná zelenina a ovoce, včetně sušeného ovoce uloženého ve volném přístupu.Jak je dostanete ven? Takový hmyz můžete vyhubit lidovými prostředky.

Nábytek švábi

je malý hmyz, dosahují délky až ne více než centimetr. Tělo ženy je mnohem širší než tělo muže. Charakteristickým znakem jsou lehké příčné pásy na zadní straně. Tento hmyz perfektně letí a skáče dobře, když dojde k nebezpečí.

Na rozdíl od Spojených států, tyto drobky žijí v městských bytech, skrývání:

 • v obrazových rámů.
 • Stropní stropy.
 • Pod stropem.
 • Za chladničkami v blízkosti motoru.
 • V příslušenství.
 • Zásuvky a přepínače.
 • Na mezipatře.

Sexuálně zralé ženy samy oheňaly 14krát v celém svém životě. Každá kapsle obsahuje až 18 vajec, jejichž doba vypařování činí 50 dní. Způsob dozrávání nymfy trvá asi 160 dní a dospělá žena žije těsně za rok. Jak se s nimi zbavit? Můžete je vyvést pomocí různých sprejů.

Jsou zřídka našel v kuchyni či koupelně, protože tyto švábi nejsou zažívá akutní potřebu vody. Nábytkové šváby jedí vše, co najdou ve skříni. Je ironií, že syntetická vlákna a látky, jako například tapetové lepidlo, se jim líbily. Proto je lze nalézt v krabicích s punčochy nebo při špatně lepených tapetách. Venkovní budovy takový hmyz nežijí. Jak se s nimi zbavit? Je velmi obtížné je dostat ven. Můžete použít lidové prostředky.

Red Švábi

Každý, kdo zná švábi dávno pevně usadili v městských bytech, naleznete zde, a přístřeší a jídlo, a všechny podmínky pro pohodlné existence. Toto je nejběžnější druh šváby. Mají křídla, ale spíše plánují než létat. Ale oni skočí, všimnou si nebezpečí, jsou docela dobří.Prusové se objevují všude, kde se člověk usadí.

Mohou být nalezeny:

 • V městských apartmánech.
 • V zemi.
 • Ve venkovských domech určených k celoročnímu bydlení.
 • V komfortních chatkách.

Žena červeného švábu se spojí s mužským vzorkem a uchovává sexuální buňky pro skladování, které pak používá pro opakované hnojení. V celém svém životě nenastává ooteku více než 9krát, ale v každé kapsli je až 80 vajec. Nymfa se zvedá od 60 do 130 dní a dospělá žena žije asi 10 měsíců. Chcete-li se zbavit takových švábů navždy, můžete použít speciální gely.

Biotopy červených švábů jsou teplé a vlhké místnosti, kde můžete vždy najít vodu a jídlo. Mohou být nalezeny:

 • V kuchyňských skříních.
 • V troubě.
 • Na zadní straně plynového sporáku.
 • Pod umyvadlem.
 • Ve skladech, kde jsou produkty uloženy.

Potřebují zbytky jídla, drobky, pokazené nebo vyprchané jídlo. Velmi rád cukr, sirupy, sušené ovoce. Přitahují je jejich produkty z mouky a obiloviny. Za normálního života červených švábů potřebují vodu, takže většina jejich akumulace může být detekován v blízkosti umyvadla v koupelně a v kuchyni, za toaletu, vanu pro sprchu na potrubí teplé vody. Tito škůdci mohou poškodit lidské zdraví. Jednoduše rozšiřují infekci, pohybují se skrz odpadní skluz a větrání z jednoho bytu k druhému po návštěvě sklepů a sklepů. Tyto šváby můžete odstranit kyselinou boritou.

Černé šváby

Jsou přímo příbuzné synantropickému hmyzu. To znamená, že se usadí pouze tam, kde žije osoba.Oni jsou méně obyčejní než Prussians a švábů nábytku, ale přesto se často vyskytují v obydlí člověka. Městské apartmány se staly skutečným útočištěm pro černé šváby, ve kterém jsou vytvořeny všechny podmínky pro jejich příjemné bydlení.

Délka takového jedince dosahuje 2 centimetry, ale někdy jsou exempláře obzvláště velké, rostoucí na délku 5 centimetrů. Jejich barva se může lišit od šedé až do černé. Taurus zploštělý, široký, zářící. Muži mají větší křídla než samice, ale nejsou přizpůsobeny letům. Jejich hlavní charakteristický rys - schopnost vydat nepříjemný zápach, vyděsit nepřátele. Zbavit se je je velmi obtížné.

Krmí se zbytky jídla, rozkládající se nebo pokazené jídlo. Je typické, že když se v bytě objevují Prudy, mezi těmito druhy se začíná skutečná konfrontace. Během války červené šváby jedí vejce, které položí ženské černé. Takže se můžete zbavit černých švábů.

White švábi

S vědomím, že švábi apartmány mají jinou barvu, ale barva chitin skořápky se pohybuje od světle hnědé až černé uhlí, lidé jsou překvapeni, a dokonce i strach, viděl bílou hmyzu bytě. První osoby způsobily skutečný strach. Většina lidí se rozhodla, že jsou opravdovými mutanty, ale po chvíli se vše stalo jasným.

Po oplodnění samice se v těle vytvoří určitá tobolka, ve které se nacházejí vajíčka. Při pádu ootéky opouští samice vajíčka, ze kterých po určité době vyletí mladí jedinci, tzv. Nymfy. Jsou velmi podobné dospělým švábům, ale jejich skořápka stále nemá požadovaný stupeň tuhosti a nezískavá určitou barvu.Po několika hodinách se chitinová skořápka ztmavne a stává se pevnou. Taková skořápka chitinu se nemůže protáhnout a larva změní skořápku několikrát během růstu a dozrávání, to znamená, že zmizí. Vyřadit malý a úzký kůrovec, který se stal malým, larva znovu získá bílou barvu po dobu několika hodin. Vzhledem k tomu, že se v jednotlivých hnízdech provádí přelévání ve stejnou dobu, mnoho lidí se podařilo vidět velký cluster bílých švábů. Takže bylo rozhodnuto, že bílí jedinci jsou oddělenými druhy hmyzu. Vědci prokázali, že bílé šváby nejsou příbuzné mutantům a nepředstavují pro člověka zvláštní nebezpečí.

Ať už jsou bytové šváby jakýkoliv, představují určitou úroveň nebezpečí pro lidské zdraví. Dokonce i ty druhy, které neopouštějí byt, omezují, migrují a trpí mnoha infekcemi. Navíc jsou schopny způsobit vznik jejich budov domácích spotřebičů, osvětlovacích zařízení, elektroniky. To naznačuje, že je třeba se zbavit tohoto hmyzu, bez ohledu na to, jaké je jejich barva.