Amazing a nebezpečné vodné chyby

Apríl 2019

Video: TOP 5 Největší mořské příšery! CZ DABING (Apríl 2019).

Anonim

Vodní chyby lze nalézt v pomalu tekoucích nebo stojatých vodách Vodní chyby (backswimmers, bruslaři a Klešťanky) patří do řádu štěnic. Často se vyskytují v pomalu tekoucích nebo stojatých vodách.

Popis hmyzu

Obrovská vodní chyba je velká. V délce může dosáhnout 1 cm, ve tvaru hmyzu připomíná loď. Parazit je chytrý dravec. Chrbát je malován zeleně a není navlhčen vodou. Pod vodou gladysh svítí a vypadá "hladce", což ospravedlňuje jeho jméno.

Vodní bouři plavat břicho nahoru. Zároveň se jejich oči, které se nacházejí na zadní straně, dívají na dno a hledají kořist. Často je hladce zavěšená na hladině vody. Dlouhé zadní nohy umožňují, aby loď plula bez větší námahy. Chová se jim velmi chytře.

obří vodní chyba je velké velikosti

druhové diverzity

Vodní Striders

Jednou z nejznámějších vodních brouků. Vyskytují se v různých vodních útvarech, od kaluží až po oceány.

Gladyshi

Dospělý je asi 15 mm dlouhý. Křídla mají tvar střechy, břicho je ploché. Barva elytra zcela závisí na tom, která drůbež žije chyba. Břicho tmavší než elytra. Pokud narušíte zbytek hmyzu, bude to bodnout. Vzhledem k tomu se často nazývá vodní ostřice.

Naši čtenáři doporučují!

Chcete-li se zbavit chyb, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady.Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata.

Přečtěte si více zde …

Nohy gladys se nacházejí v hrudní oblasti. Hmyz se může pohybovat po vnitrozemí, ale vypadají velmi neohrabaně. Na zadní straně břicha je vzduchová bublina. On je zachycen chybou z povrchu a dýchá jeho hlen. Bublina také ovlivňuje vztlak chyby.

Sweetheads plavat dolů. Jsou to dravci a radši loví otevřeně, a ne z úkrytu. Eat glushysh je impozantní, protože pohyb ve vodě vyžaduje velké náklady na energii. Po jídle jsou chyby ukryty poblíž vodní vegetace, aby se nestaly oběťmi jiných dravců.

Pokud narušíte klid glauce, bude bodnout. Vzhledem k tomu se často nazývá vodní whisky

Gladysové jsou široce distribuované, protože jsou schopné létat na dlouhé vzdálenosti. Vzlétání z nádrže nastane bez podpory. Ukazuje se, že chyba je schopná letět po břiše. Také hmyz může začít od země.

Rappery

Distribuované v mírných a severních zeměpisných šířkách. Délka může dosahovat až 16 milimetrů. Připomeňte mulish, ale plavat zády. Hlava je mobilní. Proboscis je krátký, úplně skrytý pod rty. Muži mají na předních nohách speciální tuberkulózy, pomocí kterých se parazité chvějí. Zvuk je slyšet, když stanete blízko vody a posloucháte.

Chyby nemají protoscis. Prostě otevírají ústa široce a řídí jídlo tam s předními tlapkami. Rowers jsou aktivní i v zimě. Nejčastěji se vyskytují ve stojaté vodě.Bedbugy mohou rychle vyletět z vody.

Obecné informace o obří vodní chybě (video)

Habitat

Vodácký obyvatel tohoto druhu obvykle žije v zarostlém a mělkém vodním útvaru. Proto barva jeho odpovídající: strana směřující dolů je světlá a část otočená k vodní hladině je tmavá. V důsledku toho se chyba stává neviditelnou na obou stranách, bez ohledu na to, jak vypadáte.

POZOR!

Existují tři efektivní možnosti pro rychlé zbavování se štěnice:

 • Volání služby dezinfekce (drahé);
 • Nákup levného elektronického odpalovače (1390 rublů);
 • Chemické látky (pochybný účinek).

  Přečtěte si více zde …

  Gladysh nejen skvěle plave, ale také létat. Proto je vidět v dešťových kalužích nebo v různých vodních útvarech (letí z jednoho do druhého). Gladysh může létat v noci a ve světle lampy.

  Nebezpečí pro člověka

  Vodní bouře hladce jsou pro člověka nebezpečné. Jejich kousnutí je velmi bolestivé, proto se parazité často nazývají vodní rostliny.

  Vlečné čluny připomínají mladiště, ale plavou nahoru vzadu

  Vodní hmyz různých druhů je přidělen. Takže největší zástupce - obří bělostom - může jíst rybí polévku a malé žáby. Zároveň kousá velmi tvrdě, což člověku způsobuje velké nepříjemnosti.

  Nicméně stojí za zmínku, že chyby kousají pouze za účelem sebeobrany. Pokud se jich nedotknete, nezpůsobí osobě žádnou újmu.

  Jiné druhy chrobáků, které žijí ve vodě, mají ve svých rukou velmi nepříjemný zápach. Jedná se o následující parazity:

  • Chyba je špatná chyba;
  • chrobák;
  • Italský štít.

  Nedoporučujeme se je dotýkat. Pokud se snažíte odstranit hmyz z domova, buďte opatrní.

  Vodoměry nejsou hrozbou pro lidi. Jsou malé, takže jsou téměř neškodné. Kontakt s ploškou se může vyskytnout zcela náhodně během koupání. Pokud dojde k potížím, ošetřete ránu zeleně.

  Giant Belfast - může jíst ryby a malé rybníky

  Ale v některých případech voda může být nebezpečná - pokud žijí v tropických zemích. Takoví štěnice mají bodnutí a bolest z jejich skusu je srovnatelná s včelou. Ovlivněná končetina může být znecitlivění a bolest přetrvává po dobu jedné hodiny. Někdy může dojít k alergii, což znamená, že musíte užívat antihistaminika.

  Zajímavé skutečnosti

  • Ukázalo se, že štěnice štěnice nejen znějí špatně a kousají, ale mohou růst až na délku až 15 centimetrů. V posteli se takové parazity nedají splnit, ale mohou je vidět při plavání ve vodě.
  • Bílé mamuty dobře plavou a mají speciální háky na předních labkách. Zachycují a fixují polohu kořisti.
  • V případě nouze může vodní hmyz létat.
  • Chyby kousají lidé častěji prsty nebo prsty. Ale jejich kousnutí je velmi bolestivé.
  • Velké chyby zpravidla žijí v tropických zemích - Indie, Východní Amerika, Thajsko. Někdy se nacházejí v Americe na Floridě. Místní obyvatelé volají parazity "roztoči aligátor". Habitus štěnice je kanály a nádrže.
  • Vodní paraziti jsou skuteční dravci. Vzhledem k tomu, že mají velkolepou velikost, mohou se jejich kořistí stát rybou a hrncem. Chyba sedí na řasách a stopuje její kořist.Poté, co hmyz vidí ryby, přitahuje kořist s předními roztoči a přináší je do úst. Potom chyba injektuje do těla oběti jed, který rozděluje své vnitřní orgány. Dále parazit jednoduše nasává obsah těla kořisti.
  • Dýchací trubice jsou respirační orgány štěnice. Jsou na přední straně břicha. Vzhledem k tomu, že pod vodu parazit nemůže dýchat, pravidelně se vznáší na povrch.

  Na stránkách našeho zdroje najdete odpověď na otázku: jaká je škoda vojáků a jak je lze zbavit?

  Druhy vodních hrobů (video)

  Chyby mohou žít nejen na zemi, ale také ve vodě. Existuje několik druhů hmyzu - hřebeny, mlynáři, vodoměry. Habitat - rybníky se stojící nebo klidnou vodou. Zajímavé je, že chyby, které obývají vodu, mohou létat a někdy i na slušné vzdálenosti. Nebezpečí pro hmyz závisí na velikosti hmyzu. Čím větší je chyba, tím hmatatelnější bude její skus.