Dôležitou otázkou je, či sa vši žijú vo vlasoch farbenou

Február 2019

Video: The Great Gildersleeve: The Circus / The Haunted House / The Burglar (Február 2019).

Anonim

Všudy - to je jistě extrémně negativní jev. Všichni způsobují vážné nepohodlí, protože hlava vyrážel z kousnutí a je pokrytá červenými svědivými skvrnami. A tak je tak důležité najít způsob, jak tyto parazity odstranit. Metody, jak se zbavit tohoto hmyzu, je mnoho. Zjistíme, zda vši žijí na barvách, které nejsou barveny, a že jsou obarveny. A zda je možné vši stáhnout. Důležitá je také otázka: může se po zničení znovu objevit vousa.

Začneme tím, že tento hmyz může začít s jakoukoliv osobou. A nechtějí opustit místo exacerbace nebo dokonce zemřít. Před zvážením způsobu ničení je třeba vzpomenout na důvody jejich vzhledu.

Hlavním způsobem, jak infikovat vši, je přenést je "z nemocné hlavy na zdravou." To znamená, že mohou být spuštěny v kontaktu s osobou, která trpí pedikulózou. Existuje mnoho způsobů přenosu. Nejzranitelnější jsou děti. Důvodem je skutečnost, že děti každodenně navštěvují veřejné prostory, jako jsou mateřské školy a školy, které jsou neoddělitelně spojeny s blízkými kontakty s ostatními dětmi.

Je nutné použít barvu jako prostředek, jak se zbavit parazitů

Rozhodnete-li se zbavit vší a hnid, je lepší zvolit specializované produkty pro odstranění těchto parazitů. Pediculóza je závažné onemocnění a vyžaduje speciální léčbu. Ale tradice, které k nám přicházejí od našich prarodičů, dělají vlastní úpravy.Všudy jsou možné pomocí lidových prostředků. Ve skutečnosti někteří lidé používají barvení vlasů jako způsob, jak se zbavit nití a vši, a opravdu to pomáhá, svědčí o tom některé svědectví. Přesto je tato metoda zdaleka neúčinná ve všech případech.

Jak funguje lak na barvení vlasů

Znečišťuje vlasové barvivo vši? Vše závisí na tom, který barvicí prostředek používáte. Například je nepravděpodobné, že by přírodní látky měly škodlivý účinek na nits a vši. Některé komponenty však mohou pomoci odstranit škůdce.

Jak přesně barvivo zabíjí vši? Pigmenty, které přímo mění barvu, nefungují žádným způsobem. Jediné, co se může stát, je nepatrná změna barvy hmyzu. Většina inkoustů zahrnuje peroxidu vodíku vlasy, který hraje roli oxidační činidlo a ničí přírodní vlasové pigmenty, to je, ve skutečnosti, vyblednutí. A asi stejným způsobem může tato látka ovlivnit chitinovou skořápku vši nebo jejich vejce, to jest. Skořápka je zničena a to způsobí, že hmyz zemře.

Některé barvy vlasů obsahují také amoniak. Otevírá váhy kůžičky každého vlasu a tím zajišťuje maximální průnik barevných pigmentů. Plášť pod vlivem této látky se může také zhroutit. Navíc amoniak má ostrý a silný zápach, který odrazí škůdce. On zůstane na vlasy na chvíli, tak efekt může být nazýván prodloužený.

Jak vyfarbovat

Barvení vlasů pro zbavování se nití a vši se provádí přesně stejným způsobem jako v jiných případech, tj. Ke změně barvy.Pečlivě si přečtěte pokyny a postupujte podle pokynů. Sledujte přísně čas držení a noste rukavice.

nebezpečí a hrozby

V případě, že barvení vlasů bude použit na vši, je nutné dodržet některá bezpečnostní opatření a pravidla:

  1. Chcete-li tento proces účinný proti vši a hnidy, vyberte barvivo s amoniakem a peroxidem vodíku. Nezapomeňte však, že může mít negativní vliv na vaše vlasy.
  2. Před operací je žádoucí, aby se tzv alergické testy, aby se ujistil, že zvolený lék nevyvolává alergie. Chcete-li to udělat, aplikujte malé množství sloučeniny na ohyb zápěstí nebo loktů a počkejte den, abyste zhodnotili reakci pokožky.
  3. Nestříkejte vlasy, pokud je počet nití a vší významný a na hlavě jsou kousky. Pokud barvit si vlasy na hlavě, která poškozené plochy, může to způsobit vážné podráždění nebo poleptání měkké tkáně. Takže v tomto případě byste si měli vybrat jiný nástroj.
  4. Po barvení, je nutné dobře se rozčesávají vlasy hřeben nebo hřeben s častými zuby, aby se odstranily všechny mrtvé vši a hnidy.
  5. Pokud postup nefunguje, nereaktivujte jej. Takže si jen zničíš vlasy, ačkoli všichni zřejmě umřou. Ale přesto byste neměli riskovat.
  6. Mnoho se diví, jestli vši mohou žít na barvených vlasech. Ano, docela, zvlášť pokud byl postup dávno a barva neměla ostrý zápach. Pokud bylo barvení provedeno v poslední době, je pravděpodobné, že se škůdci bude plašit vůni, stejně jako částice látek, které zůstaly na vlasy a vlasovou pokožku.
  7. Pokud po aplikaci nastane hlava, okamžitě ji důkladně umyjte, aby nedošlo k nežádoucím reakcím. Všichni, samozřejmě, nemají čas umřít, ale zabráníte podrážděnosti.

Všude pravděpodobně zahynou po aplikaci barvy, ale to se ne vždy děje. Kromě toho může být postup barvení nazýván škodlivým pro vlasy. Pokud hmyz zemřel po proceduře, mohou se znovu objevit.