O byty liečba ploštice

Smieť 2019

Video: Ramanan Laxminarayan: The coming crisis in antibiotics (Smieť 2019).

Anonim

, není snadné žít v bytě zamořené štěnicemi. Neklidný spánek, svrběcí kousky, rozbitý nervový systém - to je jen část toho, co obyvatelé takových domů narazí. Nejrozumnější řešení pro detekci první chyby je okamžitý boj proti parazitům.

Bohužel, jak se zbavit štěnice v domácnosti může být velmi obtížné, a obecně to není moc příjemné, a časově velmi náročná činnost, pro kterou musíte najít čas a energii. Proto velmi často lidé dávají přednost tomu, aby se okamžitě obrátili na SES nebo na kvalifikované společnosti zabývající se dezinsekcí.

Sanitizace z ploštice: strávit vlastními rukama nebo svěřit pánům?

Sanace byt štěnice by měla být komplexní, protože je důležité, aby okamžitě pokrýt všechny úkryty, kde mohou škůdci skrývat. Mnoho míst může být v jedné místnosti.

Mechanicky, tak říkajíc, ručně zachytit a zničit všechny chyby prostě nereálné, zejména proto, že v den, kdy pokusit se dostat lidi do očí, raději loví v noci.

Lidové léky působí spíše jako repelenty , a jsou ideální pro prevenci, ale je nepravděpodobné, že zcela vyřešit stávající problémy infekce.

Léčba proti chybám s hotovými insekticidy vyžaduje mimořádnou opatrnost a zodpovědný přístup.Koneckonců, často znamená, že chyby jsou dobré pro otravu, jsou toxické pro člověka a zvířata.

A obecně, ne každý člověk může bojovat s štěnice v bytě. Mnoho lidí je tak podrážděných, že jsou připraveni utéct do jiné místnosti, když uvidí jednu chybu. Co můžeme říci o hnízdě nepříjemných parazitů.

Na druhou stranu existují speciální služby v oblasti dezinsekce, které se zabývají ničením jakéhokoli parazita profesionálně. Používají osvědčené nástroje kvality, pracují se zárukou. Taková opatrná komplexní léčba od štěnice, cena, která se někdy přibližně rovná ceně dobrého zakoupeného insekticidu, bude mnohem účinnější občas.

Kolik stojí sanitární ošetření bytu z postelí? Níže jsou uvedeny průměrné ceny:

 • 1 sq km: 2000 rub.
 • 2 k. Kv: 2300 rub.
 • 3 к. Кв: 2500 rub.
 • 4 m2 M.: 2700 rub.
 • Veřejné prostory (kuchyň, koupelna, předsíň): 1800 rub.
 • ložnice pokoj: 1500 rublů.

Tyto ceny se v jednotlivých regionech liší a zvyšují se z provincie do centra každého města. Například v Moskvě, Petrohradě a Novosibirsku jsou maximalizovány ceny pro kontrolu škůdců. Ale obecně je objednávka přesně taková.

Dezinfekce místností od štěnice

Sanitární úprava bytů od štěnice domácí je prováděna postřikem tekuté chemikálie na různých površích. Někdy profesionální produkty mají slabý zápach, ale často to vůbec nemají.

Je třeba poznamenat, že použité chemikálie nezanechávají na povrchu žádné stopy. I když někdy může být leštěný bílý potah nalézt na leštěných stolech nebo skříních, ale je snadno odstraněn vlhkým hadříkem.

Specialista zvládne veškerý měkký nábytek, koberce, praskliny ve stěnách, prostor u soklů, rám dveří a oken, zadní část nábytku a někdy i šatní skříň.Je žádoucí, aby se léčba prováděla v celém bytě, a nikoliv pouze v ložnici. Jen v tomto případě může zaručit 100% účinnost.

Můžete si objednat nejen zpracování obytných prostor, ale také dočasné stánky, kajuty, hotely.

Rating:

„Jsem o rok neúspěšně nejprve bojoval chyby, zdálo se, že povede nimi je hračka, pokud budeme mít hlavu na ramenou a za normálních okolností roste ruce snažil vroucí vodou, aby jejich zaplnění, pak přepne do prachu a drahých hotových výrobků … kolik času a peněz strávil - nepočítají již pomoct kamarádovi: řekl, že teď držel profesionální relaxační centrum štěnice, všichni dělají rychle a efektivně je pravda, za několik dní, všechny mé potíže ukončil cestu, ne voněl nic a nechat nemusíte … Díky b lshoe kluci teď všichni podniku I poradit. "

Alexey, Ryazan.

Odborné štěnice:

Nejčastější byt ve zpracovatelských služeb, užívání drog, které je obtížné najít na volném trhu:

 • Ekstermin F: žádný zápach, je účinný proti lezoucího hmyzu, má reziduální účinek 4-8 ​​týdnů.

 • Velmi účinný: bez zápachu, málo toxický pro teplokrevná zvířata, mikroenkapsulovaný a dlouhodobý účinek.

 • Hlorpirimark: v jeho struktuře je považována za jednu z nejúčinnějších proti komárům látky, která se nehromadí v biologických médií (u člověka a zvířat), po nanesení na povrch prací až po 3 měsíce.

 • Biorin: kapalina se slabým zápachem, která je také založena na látkách pyrethroidní skupiny. Nepředstavuje nebezpečí vdechnutí, má dlouhý zbytkový účinek.

 • Tetrix: působí velmi rychle, je ekonomicky aplikován, je prodáván pouze ve formě koncentrátu. Uznává se jako jeden z nejúčinnějších prostředků k potírání chyb. Je pravda, že má silný nepříjemný zápach.

Nedoporučujeme používat tyto nástroje samotné, a po jejich použití odborníky by mělo být v bytě provedeno důkladné čištění.

Jak připravit byt pro hygienu z chyb

Jak přesně bude byt ošetřen od štěnice a jak se na to připravit, je nejlepší se mluvit s nejvíce dezinfikující společností. Některé vyžadují, aby se nábytek vytlačil ze stěn a někdy i mistři to dělají sami.

Pokud je to možné, je lepší plánovat návštěvu pána tak, aby den 3 v domě neměl děti a zvířata. Nicméně, pokud to není možné, není to tak kritické, protože moderní léky na zničení štěnice jsou navrženy speciálně pro bydlení.

Příprava bytu k příchodu dezinfektorů vyžaduje následující postupy:

 • Je nutné provést čištění za mokra.
 • Skryjte potraviny, nádobí a drobné předměty nebo je zakryjte plastovými taškami.
 • Pokud je akvárium, musí se kompresor uzavřít a vypnout. Uvnitř by neměly být obojživelníci (plazi, hadi, želvy) - pro ně je jed velmi destruktivní.
 • Zajistěte mistr přístup do nepřístupných míst v bytě, rozdělte sutiny věcí.
 • Odložte ložní prádlo z postele, zpracujte ji. Procesní oblečení.

Na poznámku

Jak zvládnout věci od štěnice: vařit je po dobu půl hodiny nebo umyjte při teplotě nad +50 ° C.

Pokud by bylo rozhodnuto zavolat službu dezinsekce, stojí za to diskutovat o tomto problému se svými sousedy. Pokud mají parazity, pravděpodobně budou chtít provést paralelní zpracování. Navíc bude zabezpečovat byty doma z dalšího vpádu štěnice štěnice.!

Rating:

„Žiju ve starém Chruščova a my štěnice mají celý dům byl mučen stoupání ze všech trhlin, jen zbavit - běh od sousedů rozhodli diskutovat o této otázce na zasedání obyvatel budovy a souhlasil, že ošetření v každém bytě.. se to stalo jen 2000 rublů každý bydlení (provést slevu na velkoobchodní prodej), je nyní parazité nemají dva roky. nemůžete si představit, co je to radost! mimochodem, mnozí lidé mají zvířata doma, ne otrava nebyla, takže se nemusíte bát hodnota ".

Petr, Petrohrad

Budete potřebovat opětovné ošetření od štěnice?

Odborníci v oblasti dezinsekčních prací pracují tak, že opakované zpracování bytu z chyb již není nutné, protože drogy mají silný zbytkový efekt. Pokud se štěnice stále objevují doma znovu, měli byste okamžitě jít na stejnou službu. Odborníci zpravidla poskytují záruku za svou práci, ale i když to neexistuje, opětovné zpracování z chyb bude s největší pravděpodobností prováděno za sníženou cenu.

Pokud by se před příjezdem pánů neváraly oděvy, povlečení a měkké hračky, měli byste to udělat ihned poté, co odešel. To vám pomůže zbavit se všech chyb.

Profesionální dezobrabotka od štěnice - šance rychle a snadno zbavit parazitů v bytě, zachovat zdraví a plný spánek své rodiny. Dezinsekční společnosti pracují s kvalitními zárukami a porozuměním, že byt bude po okamžitém zpracování použit. Proto je možné je bezpečně řešit, když je zapotřebí okamžité a účinné zničení štěnice.

Jak si vybrat správnou službu pro ošetření místnosti od štěnice

Několik účinných způsobů, jak zničit bedničky v bytě