Ako self-zničiť domov ploštice v byte

Marec 2019

Video: Our Miss Brooks: First Day / Weekend at Crystal Lake / Surprise Birthday Party / Football Game (Marec 2019).

Anonim

Mnoho lidí, kteří se setkali s problémem infekce bytu s štěnice, preferují okamžitě obrátit se na služby dezinsekce. Mezitím toto nákladné cvičení nemusí dát rychlý a trvalý účinek, na který se nájemníci spoléhají.

Současně, způsoby, jak se zbavit štěnice sami, veliké množství, a nyní si každý může jen jeden den, aby přijaly opatření, jimiž chyby domácí zcela zmizí z místnosti.

K dnešnímu dni je trh zatopen domácími insekticidy, což usnadňuje a nenákladně provádí dezinsekce sami. Účinnost těchto nástrojů je důkazem toho, že je zcela možné samostatné zničení štěnice štěnice.

Použití aerosolové insekticidy štěnice domácí

Aerosol - velmi výhodnou formu uvolnění antiparazitické prostředky, což umožňuje léku, aby na každém povrchu v několika málo pohyby. Navíc zničení štěnice štěnice s léky v této podobě dává nejrychlejší výsledek.

Aerosolové výrobky se nejlépe používají v místním prostředí - stříkají je přes hnízda štěnice nebo místa jejich hromadění, protože po nanášení na povrch droga netrvá dlouho.

Aerosoly mají jednu významnou nevýhodu: po postřiku značná část jedu vstupuje do vzduchu a může proniknout do dýchacího traktu osoby nebo zvířete.Proto při práci s postřikem je nutné striktně dodržovat pokyny:

 • před použitím odstranit potraviny, skrýt předměty pro osobní potřebu
 • až těsně odstranění zvířata a děti ven z místnosti, akvária a vypnout přívody vzduchu
 • k nosit osobní ochranné pomůcky: masku nebo respirátor, brýle, rukavice, oděv může být
 • dokořán okna
 • sprej by měly být opatrně protřepe, aby komponent znamená smíšený
 • stříkat místa, kde se hmyz a odlehlé místa v místnosti a držel plechovku v vytya Uta hand. Vzdálenost k předmětu postřiku je asi 20 cm. Nepoužívejte aerosoly v blízkosti elektrických spotřebičů a otevřeného plamene. Pokuste se posypat tak, aby se získala kontinuální linka.
 • Po opracování nechte okna otevřena a místnost nechte alespoň půl hodiny.

Vlastní zničení štěnice v bytě lze provádět s následujícími sprejmi:

 • Raptor od štěnice štěnice. Obsahuje jed z pyretroidní skupiny, má paralytický účinek na nervový systém hmyzu. Nejúčinnější pro lokální účinky na parazity a jejich hnízda. Koupit Raptor může být cena za asi 150-180 rublů.

 • Raid. Doporučuje se pro zpracování čalouněného nábytku, má slabý zápach, který rychle zmizí. Můžete koupit lék na 150-180 rublů.

 • Microphos. Dobře známý profesionální přípravek se silným zápachem, ale velmi účinný. Může být použit na čalouněném nábytku (pokud nevyděsit nepřetržitý zápach) nebo přímo na hnízdech štěnice štěnice, na samotných parazitech. Získejte Microfoss je dost problematické a jedna kanystr, která dokáže zpracovat celý byt, bude stát 1500 rublů.

 • Combatant. Jedná se o další účinný aerosol, který je vybaven speciálními tryskami pro těžko dostupné místa. Má paralytický účinek na hmyz, funguje nejlépe při vystavení hmyzu a hnízd. Koupit boj může být pro 125-140 rublů.

Než si přinesete vlastní postel chyby pomocí spreje, je třeba se postarat o dostupnosti osobních ochranných prostředků: rukavice, bavlněné gázy obvaz nebo respirátor, brýle. Že sníží pravděpodobnost zasažení insekticidu na sliznice očí a dýchacích cest a zajistit dostatečnou bezpečnost při práci.

Použití insekticidní prášky a jemně

Když si lidé myslí o tom, co se samotnými jed chyby, oni jsou často vedeny radu prodejce v obchodě nebo na trhu. Mnoho z nich nabízí prostředky vydané ve formě prášku nebo křídy, které jsou údajně velmi účinné.

Ve skutečnosti to znamená, že formulář pro uvolnění nemusí vždy produkovat účinky proti štěnice, protože jíst jedovatý prach, se tento hmyz nebude (jak to mohl udělat, například šváb) - štěnice výhradně živí krví. Tak může být ve skutečnosti pracuje pouze insekticid prášek, mezi něž patří i toxin aktů styku, a to nejen zažívací. Boj proti užívání takových prášků je docela účinný, ale časem se táhne.

Samodestrukce štěnice domácí obvykle zahrnuje použití následujících insekticidních prášků:

 • Chlorophos. Organofosfátový insekticid vyžaduje přípravu roztoku: 15 g prášku na 10 litrů vody. Efektivní proti štěnice a vajíčkům. Je lehce toxický pro člověka, ale je nebezpečný při vdechování.

 • Mashenka. Tato křída má poměrně vysokou účinnost v důsledku obsahu jedů pyretroidní skupiny. Je dobře uchycena na povrchu a působí dlouhou dobu po aplikaci. Poměrem ceny a kvality - to je jedna z nejlepších možností pro malý počet chyb v bytě.

 • Neopin je velmi účinný prášek pro zničení chrobků. Před použitím je třeba zředit v poměru 10 g na 1 litr vody. Je nutné zavlažovat místa, kde chyby a obtížně přístupných místech a po 2 hodinách můžete spláchnout všechny (nemá dlouhodobě působící). K dosažení tohoto účinku je zapotřebí konstantní (doslova denní) léčba přípravkem Neopin, jinak se problém nevyřeší, ale pouze sníží počet parazitů.

Zničení štěnice domácnosti teplotní úpravou

Domácí chyby, stejně jako všechny živé věci, mají vlastní teplotní hranice existence. Proto se v self-ničí chyby, můžete použít staré osvědčené trik: v zimě, aby se infikovaný pohovku na ulici a nechal tam po dobu několika hodin.

Pokud máte možnost pohybovat se na pár dní, můžete „Freezout“ celý byt, , ale je to nebezpečné pro instalatérské (může prasknout topných trubek).

Domácí štěnice nemůže tolerovat teploty minus 22 stupňů a níže, a v případě, že byt se nachází v oblasti, kde jsou taková zima, jako je způsob, jak mrazírnách, stojí za to mít na vědomí.

zbavit se postel chyby může být nezávisle na sobě a při vysokých teplotách: parazité hnízdo předvařené nebo opaření parou. První metoda poměrně účinně snižuje počet štěnice štěnice, ale pouze pokud jsou zjištěna jejich stanoviště.Druhá cesta je horší: pára obvykle nemá čas na to, aby dosáhla správného místa, kondenzovala na nábytku nebo na stěnách.

Ovládání škodlivého organismu má speciální parní generátory, které posílají proud páry na správné místo a zničí chyby postele. Ale běžná čajová konvice je nepravděpodobné, že by takhle pracovala. Někdy profesionální dezinsektory využívají dlouhé zahřátí místnosti na teplotu + 50 ° C pomocí tepelných zbraní - to také vede ke smrti parazitů.

Lidové prostředky proti ploštice štěnice

Během staletého boje proti štěnice, lidé přišli s více a více recepty na účinné ničení těchto parazitů. Některé z těchto lidových léků fungují, ale většinou prostě vyděsí štěnice na chvíli, aniž by snížily své počty. Mezi takové lidové prostředky patří například pelyněk, tansy, ocet, čpavek a některé další.

Existují také varianty směsí, které zabíjejí hmyz, když je přímo zasáhly. Bohužel nemají dlouhou akci. Nemají smysl uplatňovat v celém bytě, můžete zacházet pouze s detekovanými hnízdami beden:

 • směs octu, naftalenu a 90% alkoholu ve stejných částech;
 • čistý methylovaný alkohol;
 • letecký petrolej.

Je třeba připomenout, že nezávislý zničení štěnice domácími prostředky má smysl pouze s malým počtem hmyzu v domě. Kromě toho použití toxických chemikálií vyžaduje přísné bezpečnostní předpisy: používání rukavic, masky a brýlí.

Metanol, alkohol a letecká kapalina jsou snadno hořlavé, proto je nepoužívejte v blízkosti zdrojů požáru. Kromě toho jsou tyto léky toxické pro zvířata.

Takže, jak vidíte, nezávislé zničení štěnice v bytě není tak nemožným úkolem, pokud se k tomu přistupujete moudře. Úplně zbavit se počtu obydlí může být v poměrně krátké době, ale vždy existuje riziko jejich opětovného vstupu například ze sousedů. Proto je užitečné spolupracovat s jinými nájemci doma.

Pokud nemůžete dosáhnout dohody se svými sousedy, musíte přijmout neustálá preventivní opatření a chránit svůj byt před novým proniknutím štěnice štěnice.

5 účinných způsobů, jak zničit chyby v bytě

Video: praktické tipy, jak se zbavit chyb