Ľudskom spôsobu, ako sa zbaviť švábov

Jún 2019

Video: DNA (Jún 2019).

Anonim

Sousedství v bytě "barbel" není příjemné. Kromě vizuálního znechucení jsou také velmi nebezpečné. Místa jejich bydlení a pohybu - odpadkové nádoby, kanalizace, ventilační šachty. A po takových výletech se tito červení bastardi plazí nad vašimi játry, kteří zůstali na stole. Tento hmyz nese více než 50 infekčních onemocnění. Patří mezi ně: tuberkulóza, záškrt, malomocenství, infekční hepatitida a další. Proto s výskytem prvních švábů musíme naléhavě hledat zdroj a aplikovat preventivní opatření, která zabrání infekci bytu.

Lidové léky proti švábů v bytě nejúčinnějších

v malém množství švábů v bytě nebo v případě, že děti žijí, zvířat nebo alergií, který se používá z bezpečnostních důvodů nechtějí chemii. V kurzu jsou osvědčené lidové způsoby, jak se zbavit parazitů.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti švábům naši čtenáři doporučují odpůrce odpady Pest-Reject. Elektromagnetická a ultrazvuková technologie se 100% účinností se vyrovnává s švábami, chyby a jiným hmyzem. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Čtěte více zde …

Populární a prokázané lidové prostředky zahrnují:

 • Boritá kyselina nebo borax;
 • Pyrethrum;
 • listy zátok;
 • Amoniak nebo stolní ocot;
 • alabastr, sádra;
 • Domácí pasti;
 • Odpouštění rostlin.

Takové lidové recepty jsou lépe integrované a pro noc - to je vrchol života Prusů.

Předtím by kuchyně měla být vyčištěna z úlomků, skrývat jídlo, blokovat přístup k vodě. Pokud je v okolí dostatek jídla a vody, bude velmi málo lidí věnovat pozornost návnadě s jedem. Mohou dokonce ani nevšimnout.

Lidové prostředky pro černé šváby a červené oči

Způsoby, jak se zbavit černých švábů, se nijak neliší od způsobů, jak se zbavit červených oříšků.

Použití pasti je dobrou metodou boje proti těmto parazitům doma.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti švábům naši čtenáři doporučují odpůrce odpady Pest-Reject. Elektromagnetická a ultrazvuková technologie se 100% účinností se vyrovnává s švábami, chyby a jiným hmyzem. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde …

Používání domácích pasti není špatná cesta, ale v případě, že se objeví pouze Prusové. Když je spousta z nich, zabere je spousta času. Je také třeba poznamenat, že jejich kolonie může žít jinde a prostě utíkají k vám.

Jak udělat domorodou pastí pro šváby? Vylijte pivo nebo sladkou vodu do láhve se širokým krkem. Zevnitř je krk mazán slunečnicovým olejem nebo vazelínou, aby se zabránilo hromadění hmyzu.

Dalším oblíbeným způsobem - aby se past na šváby doma: na plochém kusu kartonu nesohnuschy použít lepidlo nebo oboustrannou lepicí pásku, uprostřed odkapávací medu, vanilkový cukr, pivo. Hmyz reaguje na návnadu, dostane se do pasti a drží na ní. Ráno bude muset být vyřazen a nahrazen novým.

Pokud v domě uložíte vazačku z heřmánku, můžete ho zapomenout. Nemohou vydržet vůni tohoto květu.

Poison z švábů s kyselinou boritou a vejcem - recept a recenze ohledně aplikace

Zničení švábů kyselinou boritou je dlouhodobě známou účinnou chemickou metodou. Tato látka stojí za penny a prodává se v každém specializovaném obchodě s hardwarem. Někteří ji používají v čisté formě, rozptylují se v místech pohybu a krmení hmyzem. Pro šváby je kyselina bez chuti a vůně není vnímatelná. Výpočet pouze, že si roztříští své nohy a antény, a tak jed bude padat do jejich těla.

Dobrý způsob, jak rozpustit kyselinu ve vodě a nechat ji v suchém umyvadle. Voda pro tyto parazity je životně důležitá a v bytě, který ji hledají nejdřív. Bez jídla mohou žít dost dlouho. Otraci vody, určitě dosáhnete výsledku.

A starodávný recept na jedovaté koule z kyseliny borité. U 1 surového nebo vařeného žloutku z vejce si vezměte kyselinu boritou, abyste smíchali směs až do doby, než bude testována. Válejte kuličky a položte návnady pod stůl, v blízkosti koše. Je důležité vědět, že jestliže po takovémto potravinovém hmyzu pít voda, kyselina nebude fungovat. Proto by měl být vše v suchu, bez tekutiny v kuchyni nebo ve vaně. Vše čisté, otáčejte kohouty, osušte je.

Účinné recepty pro potírání švábů

Účinné metody boje proti pruskům jsou také označovány jako borax, alabastr nebo sádra.

Bura je sůl kyseliny borité. Jedná se o parazity balené jedovaté stejně jako kyselina boritá - při požití to koroduje stěny žaludku.

Recepty s hnědým:

 • Smíchejte kuličky na žloutky nebo surové brambory;
 • Připravte směs pasty: 200 g boraxu, 60 g škrobu, 30 g vanilkového cukru a přidejte práškový cukr.Naplňte horkou vodou.

Alabastr nebo sádra vede ke smrti hmyzu, který padá dovnitř a kalení. Krmení šváby je smícháno s moukou a práškovým cukrem. V takovém případě musí být přístup k vodě otevřen, jinak metoda nebude fungovat. Můžete nahradit vodu otrávenou kyselinou boritou.

Jak rychle se zbavit švábů v apartmánu

Načítání …

Folk lék proti švábům nejvíce efektivní - je použití borité alkoholu nebo borax.

Dobrými preventivními látkami jsou:

 • Pyrethrum a bobkový list - pracují jako parazitní strachy. Jsou nalité na místech, kde se objevují, nebo se odfarbují z odvaru stolů a podlahy.
 • Dusičnanový alkohol nebo stolní ocot - jeho vůně voní šváby, ale pro lidi je také velmi patrné, takže se tato metoda používá jen zřídka.

Někdy používejte kerosen, terpentýn. Jsou však jen pro kritické případy, protože jsou pro člověka velmi toxické.

Šváb často spadá do bytu od sousedů nebo od vchodu. Na začátku se skautům hmyzu posílá nový objekt, který po objevení ideálního místa pro reprodukci nevyhnutelně povede k celé řadě parazitů.

Jak se tomu vyhnout?

Pokud budete dodržovat čistá a preventivní opatření, nebudou se k vám přesunout. Pro ně je důležité hledat vodu. Vezměte si pravidlo, utřete umyvadlo na noc, stůl vysušte, odstraňte zvyšky ze stolu, častěji odstraňte odpadky a udržujte vědro uzavřeno. V takovém případě, pokud nenajdou potřebné podmínky pro život, budou hledat. Prevence - levnější a jednodušší než boj s parazity.