Koľko a kde býva krtko

Jún 2019

Video: OTECKOVIA - Lucii sa Krtko veľmi páči (Jún 2019).

Anonim

Hlavní návyky domácí můry - potravinářské obchody a šatní skříně Pavel se zajímá: "Kolik a kde bydlí krtek? Proč nemá proboscis? "

Mnoho lidí si myslí - proč moři nemají proboscis? Možná, že není motýl?

Motýl je motýl, ale orgán ve formě proboscis chybí, protože to není zapotřebí.

Motýli potřebují, aby mohli spotřebovat nektar. Takže se můžete dostat k hluboce zakořeněným nektarům. Hmyz často živí prezentovaným způsobem.

Úkolem můry je splétat a položit vejce

Zvláštnosti můry

Moles "samostatně". Dospělí jedinci se krmí. Proto nejsou žádné proboscis a orgány pro jídlo. V některých případech hmyz má nedostatečně vyvinuté zažívací orgány. Úkolem můrů je spojit a položit vejce. Život je udržován na úkor živin nahromaděných ve stádiu larvy.

Všechny problémy, které vidíte, - nákaza s nábytkem, kožešinou, obilovinami - hnusnými housenkami. Hmyz má silné žhnoucí zařízení. Je schopen hýbat semisyntetickými kukuřičnými jádry.

Neprítomnost můry z můry může být sekundární nebo primární. U hubovitého hmyzu zůstal hnací přístroj z předků. Druhý typ se liší v tom, že v minulosti tam byl náustek, ale oni ztratili to jako nadbytečné a v dospělém stavu to není nyní. Domácí domácí škůdci patří druhému druhu.

Silné rozdíly mezi motýlem a housenkou jsou způsobeny skutečností, že by neměly vytvářet vzájemnou soutěž.Takže druh má větší šanci na přežití.

 • Ve volné přírodě mají můry určitý chronologický cyklus vývoje.
 • Housenka žije v hnízdě zvířat a ptáků, na organických zbytcích.
 • Hmyz nosí vlnu, peří.
 • Na podzim nebo v srpnu se uskuteční kočka s kočkou a pak se utvoří vejce s motýlky.
 • Vejce hibernají a larvy se objeví na jaře.

Spoiled nábytek, kožešiny, obilí - triky na kolejích

Vlastnosti mouthparts larvy

Struktura larev je, že to může spotřebovat hodně odlišné od sebe navzájem, věci se rychle přibývají na váze. Larvy mořského rostou pomaleji než jiné housenky, trochu se jíjí. Ústní přístroj je hnůj. Obsahuje 2 mandibuly s řezáky na každém z nich. To poskytuje příležitost rychle rozbít vlákna.

Životní cyklus

Jak dlouho trvá škůdce? Vývoj pokračuje s úplnou transformací. Hmyz stanoví vajíčka (60-230 kusů). Dávají housenky po 13 dnech při teplotě 20 stupňů. Ty se zabývají konstrukcí kokosů z živinového materiálu, na kterém žijí. Jak dlouho trvá můra v motýlovém stavu? Stadium trvá přibližně 7 měsíců. Jako hmyz tráví hmyz až 44 dní.

Okřídlené osoby mohou žít až 4 týdny. V průběhu roku škůdci dávají 2 generace, pokud jsou v místnosti s pokojovou teplotou.

Domácí můra ztratila náhubek v procesu vývoje jako zbytečný

Zajímavá fakta

Nyní víte, kolik žije dospělý. Ale jsou ještě chvíle, které je třeba zvážit.

 • Určitě můžete říct, že krtek nehýbal. Háďátka to nejsou schopné. Ano, nepotřebují to, protože v lidské kůži není pro parazita nic zajímavého a výživného.Mýtus mýtů se narodil v apartmánech, kde se v rohu schovávají komáři a motýly jsou v dohledu. V noci komáři uhryzou a zdá se, že ten člověk je vinen motýlkem. Můra může sedět na žárovce, ale ne více.
 • Existují housenky z molů jíst keratin, který se nachází v rohu afrických antilop. Některé druhy preferují vosk z včelích včel.
 • Téměř všechny druhy můra jsou podobné. Mají hnědou barvu, lehké tělo s růžovým nebo žlutavým nádechem. Larvy na vzhledu připomínají ovocné stromy s jabloní.
 • Všechny druhy můry jsou škůdci. Hmyz poškozuje potraviny, oblečení, houby, keře, stromy. Pro muže motýli nepředstavují hrozbu.
 • Krtek nejezdí syntetické věci. Larva je schopna jíst věci syntetickými, ale pokud obsahují přírodní vlákna. Růst škodlivých organismů je pomalý.
 • Zachycovací zařízení zůstává v množství druhů mol. Motýli nemohou poškodit oblečení. Prostě neztráceli zbytečné jídlo.

Vznik z kokonu můry larev (video)

Číst související článek na našich stránkách, můžete také zjistit, jak nebezpečné můra larvy.

Teď víš, kolik může přežil krtek a proč není proboscis.