Ako sa vysporiadať s ploštice ľudovej sredtvami

Marec 2019

Video: 3000+ Common English Words with Pronunciation (Marec 2019).

Anonim

k potírání štěnic používá právě sedmikráska feverfew

Lidové léky na štěnice nejsou všelékem, ale může pomoci k doplnění ochranného účinku aplikovaných insekticidů a pro prevenci výskytu tohoto hmyzu.

pelyněk a tansy bojovat proti štěnice

Tansy

Využití pelyňku a tansy jako anti štěnic efektivně pouze s malým shlukem hmyzu a jako preventivní opatření. Problém je v tom, že chyby z tansy a pelyňku nezabíjejí hmyzu, ale jen vystrašit jim jejich štiplavý zápach.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

Čerstvě tráva umístěny v místech možného pronikání do místnosti: v blízkosti dveřních a okenních otvorů, podél podlahových lišt, v blízkosti větracích mřížek. Tansy a pelyňku chyb může být rozšířena mezi základnou postele a matrace.

Nevýhodou z populárních metod je krátká doba působení tansy a pelyňku. Během několika dní tráva vysuší a přestane vyvíjet silné silice.Kromě čerstvé řezané rostliny nemohou být použity pro hubení hmyzu v průběhu celého roku.

Důležité! V chladném období pro prevenci můžete použít odvar z pelyňku sušených bylin nebo tansy.

Ocet štěnice

ocet - dostupný, levný a bezpečný způsob pro prevenci a zbavit se otravných štěnic. Jakož i aromatické byliny, ocet nezabíjí hmyz, ale děsí je pouze svým pachem. Zpracování se provádí v místech možného výskytu hmyzu nebo v ohniscích nákazy. Zničení hmyzu je možné pouze přímým kontaktem s látkou, takže ocet pomáhá odstranit chyby v počáteční chovné fáze, kdy více procedury.

Často zabíjení hmyz lidových prostředků se provádí s použitím přípravků obsahujících několik složek, například octa a pelyněk vývar.

Petrolej pro boj štěnice

Vzhledem k jeho vůni, petrolej vede k rychlému udušení a otravy nejen pro dospělé hmyzu, ale jejich larvy.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

je zničit je třeba zpracovat stanoviště. Pozornost by měla být věnována trhliny a díry, kde je hmyz skrývat před škodlivými účinky léku.

Nevýhodou této metody je toxicita a hořlavost petrolej.

Důležité! Petrolej může být použita s jinými látkami. Například staří účinný prostředek pro potírání těchto škůdců připravené podle následujícího receptu: se smísí se 500 ml petroleje, 400 g mýdla a 100 g naftalenu.Výsledné řešení zpracovává místa, kde se hmyz hromadí.

Éterické oleje pro boj štěnice

Loading …

Resistant specifické aroma éterických olejů může chránit osobu od štěnic kousnutí a snížení počtu hmyzu v místnosti. Karafiát, pelargónie, bazalka, čajovníkový strom, eukalyptus, rozmarýn jsou rostliny, ze kterých se připravují esenciální oleje, které se účinně používají proti štěnicím. To je široce používán k boji s krve-sání hmyzu Indický margoza olej.

K řešení chyb při použití éterických olejů v několika způsoby: použitím produktu přímo na kůži, esenciální oleje spreje v místnosti a pomocí olejového hořáku. Takové metody uvolní nudný hmyz a zabrání jeho vzhledu.

Důležité! Levandule, levandulový olej nebo spíše - nejlepší nástroj, který budete muset zvládnout rám postele, noční stolky a které by měly být ošetřeny v místnosti.

Hořčice proti štěnice

Zabývat se štěnice v bytě je možné i pomocí suchého hořčice, vůně, že hmyz nemůže stát. Prášek lze nastříkat na dřevěný rám, na zadní části nábytku, podél soklových desek. Během boje proti štěnice, mnoho lidí se zabývá lepením tapety. Suché hořčice lze přidat do tapetového lepidla. Tato metoda pomáhá zabránit vzniku hmyzu v bytě.

Oleoresin a terpentýn pro boj proti chyby

Oleoresin je pryskyřice z jehličnanů a má štiplavý zápach v důsledku svých členských těkavých látek, které se získá po zpracování terpentýnu. Ostré jehličnaté pachy odpuzují hmyz a toxické látky je zničí.

Léčba hmyzu data by měla být prováděna s roztokem gumy terpentýnu, nebo s přidáním dalších složek, které mohou být použity jako petrolej, amoniak, dehtu mýdla nebo naftalenu. Při použití takovýchto roztoků je nutné používat osobní ochranné pomůcky: gumové rukavice, gázový obvaz nebo respirátor.

Po zpracování místnosti s roztokem obsahujícím toxické látky musíte z apartmánu opustit den a opakovat léčbu po 5 dnech. Tyto lidové prostředky pro štěnice štěnice nejsou oblíbené z důvodu prodlouženého těžkého zápachu, který zůstává v místnosti po aplikaci.

byliny proti štěnice

k boji proti chyby použité je pyrethrum sedmikráska

byliny, které mají výraznou chuť, může být efektivní preventivní opatření a odstranění malé množství krev sajícího hmyzu.

  • Heřmánek obsahuje jed - pyrethrin, který má smrtelný účinek na hmyz, ale je pro člověka naprosto neškodný. Pro zničení použijte čerstvě květy z heřmánku. Jsou rozdrceny do volného stavu a rozptýleny pod matracemi, polštářky, sokly a dalšími místy, kde se usazují štěnice štěnice. Účinný lék se získá přidáním naftalenu do heřmánku.
  • Čistota je štiplavý zápach, který odpuzuje hmyz. K odstranění štěnice štěnice se používá infuze trávy, která by měla být v budoucnu zpracovávána. Sbírka celandinu pro přípravu přítomnosti je od května do července v suchém počasí. Pro přípravu produktu budete potřebovat 1, 5 šálků nasekaného pelíše, 1/4 části kusu domácího nebo dehtového mýdla a 10 litrů vody.Tráva by měla být složena v kontejneru, naplněna vodou a nasycena po dobu 2 týdnů, poté vypuštěna, přidána strouhaná mýdla na velké štěrk a zpracovat byt nebo dům.
  • Ledger patří mezi jedovaté rostliny s výraznou chutí. Za to, že jejich vlastnosti mají negativní vliv na hmyz, Ledum v lidu nazýval chybu. Chcete-li zničit ektoparazity, které se živí lidskou krví, použijte listy rostliny shromážděné od srpna do října. V tuto chvíli je v nich většina esenciálních olejů. Ledum z chyby může být použit jako prášek, jehož platnost je 3 měsíce. Můžete také odstranit hmyz fumigací, který se provádí spálením suchých listů ledum v místnosti.
  • Valerian není používán jako prostředek ke zničení, ale spíše jako prostředek k přilákání chyby, díky kterému hmyz vylézt z úkrytů, a mohou snadno zničit fyzicky. Použití této byliny je možné pouze za nepřítomnosti domácích zvířat.

Dehtové a ekonomické mýdlo v boji proti hmyzu

Řešení z domácích nebo dehtových mýdel - neméně populární lidové prostředky proti štěnice domácím. Zvláštní zápach a antiseptické vlastnosti způsobují používání dehtu a domácího mýdla jako prostředku k odstranění chyb v bytech. Mýdlo se také používá jako přísady pro přípravu různých směsí, které ničí hmyz sání krve. Za přítomnosti štěnice v posteli se doporučuje umývat ložní prádlo dehtem nebo domácím mýdlem.

Copper vitriol from housebugs

Síran měďnatý nebo síran měďnatý je jedovatá látka pro hmyz a houby, proto se účinně používá při boji s hmyzem.Není těžké s ním odstraňovat hmyz, je nutné zředit drogu ve vodě a pokropit místa, kde dochází k přetížení chyb v bytě.

Během opravy může být vitriol přidán do tapetového lepidla jako preventivní prostředek. Tímto způsobem nejenže nebudou umožňovat štěnice, aby se usadili v místnosti, ale také ušetří vývoj škodlivých hub.

Amoniak a denaturovaný alkohol pro boj s hmyzem

Metanol, který je technickým alkoholem, se používá k zabíjení beden. Pro ošetření místnosti se používá roztok denaturovaného alkoholu s přídavkem malého množství naftalenu. Po ošetření musí být místnost větrána. Je-li to nutné, je možné opakované ošetření po 5 dnech. Po postupu odstranění hmyzu v denaturovaném bytě nejsou na povrchu nábytku žádné stopy.

Amoniak je louhá látka používaná k usmrcení štěnice štěnice v místnostech. Vůně čpavku je nepříjemné pro krvepřítomný hmyz, takže po zpracování bytu mohou odejít. Na neprístupných místech můžete umístit talíře naplněné amoniakem.

Všechny lidové metody nezaručují 100% zničení štěnice a slouží především k prevenci nebo dočasné likvidaci hmyzu. Je zapotřebí další ošetření chemickými insekticidy.