Ako sa zbaviť ploštice v samotnom byte

Február 2019

Video: 3000+ Common English Words with Pronunciation (Február 2019).

Anonim

Bed bugy se stále častěji stávají nezvanými hosty v našich domovech. Pokud dříve to bylo věřil, že tato krev sající hmyz je atributem chudoby a znamením nehygienických podmínkách, ale nyní je parazit nedělá základní rozdíly mezi chatrče a luxusním domku, získávání nových prostor a lze je nalézt v těch nečekaných místech, ze kterých přivést až bude velký problém.

Ale teď, jen málokdo si přiznat, že ve svém domě choval tyto pijavic a všechny síly hledají možnosti, jak se zbavit štěnice v bytě na vlastní pěst, aniž by to vzbudilo pozornost přátel a sousedů. Invaders odstoupit všichni velmi pravděpodobné, i když, a úkol je obtížný úkol: to bylo v chovu hurikánu a obtížnou dostupností míst, kde hmyz tráví většinu svého času na dovolené na „lov“. Chcete-li se s nimi vypořádat, musíte vědět, odkud pocházejí, jak vypadají (pomůže jim fotografie), důvody, proč je pro ně tak obtížné zvládnout.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

Jak se zbavit štěnice v pohovce

Hmyz může být v bytě několika způsoby:

 • k jejich oblečení, návštěvy v infikovaném areálu;
 • po návštěvě návštěvníka, který má kontakt s parazity (zaměstnanci, zaměstnanci komunálních služeb);
 • od sousedů;
 • s domácími spotřebiči (v odpoledních hodinách se chyby vyskytují v odlehlých zákoutích, ideální jsou kufříky);
 • se zvířaty (paraziti nemohou kousat kůži psa nebo kočky, ale mohou je používat jako "transport");
 • s nábytkem, měkkými hračky.

Odkud pocházejí chyby na gauči?

Po prozkoumání názoru lidí, kteří mají chyby v bytě, je možnost s měkkým nábytkem stále častější. A není nutné, abyste v "sousedství" dostali "hmyz" tím, že přivedete domů nebo dacha do staré pohovky na ulici.

Měkká sada zakoupená v salonu je docela schopna stát se zdrojem kontaminace, pokud jsou paraziti zasazeni do výroby nábytku, nic jim neznemožňuje objevit se ve výrobcích. Takže se nenechte překvapit jejich vzhled v úplně novém gauči. Identifikátory krveprolití můžete identifikovat nepřímými znaky a fotkou zachycené osoby. Co dělat v této situaci, bude dále zvažováno.

Proč to zpracovat, to je z pohovky, aby bylo možné odvodit chyby na věky?

Jak ukazuje praxe a řada recenzí, účinná a bezpečná parazita se zbaví jen silného insekticidu. Ale zde vzniká otázka jeho bezpečnosti pro člověka a zvířata: každá chemikálie, která umožňuje zničit útočníky, bude do jisté míry toxická.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde …

Volba drogy by měla být řešena s největší zodpovědností: pečlivě se seznamte s jejími vlastnostmi, způsobem, jakým se používá, ujistěte se o pravosti a dělejte vše podle pokynů. Při analýze recenzí lze konstatovat, že nejúčinnější prostředky jsou založeny na chlorpyrifosu, kvůli jeho pokračující činnosti.Tradiční dichlorvos prakticky nepoškozuje vajíčka a po nákaze nové generace hmyzu rychle obnoví populaci a často dělá zpracování je velmi škodlivé.

Pokud vyšlechtěné chyby v bytě tak rychle korodovat lidových opravné

ničení těchto ošklivé hmyz lidových prostředků nepříjemné a neefektivní. Nejčastěji doma se používají různé bylinky (pelyněk, tansy) a jednoduché chemikálie (ocet, čpavek, alkohol). Paraziti nemohou vydržet vůni pelyněk a tansy, ale výsledkem jejich použití bude přesunutí "hostů" na volné místo.

Ocet a čpavek působí podobným způsobem. Pochybný vzhled a jak se zbavit postel „upíry“ použitím jejich stanovišť petrolej a terpentýnu - korozivní kapalina s pronikavým zápachem. Mnozí, kteří se v praxi snažili tento způsob hmyzu dostat, nakonec vyhodili zkažený nábytek.

Jako self-zobrazení chyby z pohovky

Loading …

Pokud nejste štěstí objevit stopy z nich opouští štěnice (kousnutí na těle, mohou být srovnávány s fotografií, charakteristického zápachu výkalů a našli hmyz, který tak můžete identifikovat podle fotografie), první věc, kterou potřebujete znát na místech, kde žijí paraziti.

Měli byste zkontrolovat všechny lůžka, které jsou v bytě k dispozici: štěkadla se raději usadí v posteli nebo v pohovce, kde se cítí nejpohodlněji. To je usnadněno blízkostí jídla (krve) a tepla, které člověk vydává. Boj proti útočníkům bude účinnější, pokud nebudou mít čas se usadit po celém bytě. Nejdůležitější není dělat hloupé věci a nikoliv spěchat, aby vyhozili nábytek, což je často doporučovaná recenze v síti v takových situacích.

 1. Můžete se zbavit hmyzu v pohovce následujícími způsoby:

  ruční sběr. Odstranění krveprolití tímto způsobem je docela problematické. K tomu by byl dlouhý, a je zaručeno, že zničí vše nebude fungovat: štěnice mohou schovat do nejmenších trhlin v pohovce, mnoho z nich a vzali najednou nebude fungovat;

 2. Teplotní zpracování. Hmyzu a jeho vejce mohou přežívat v teplotním rozmezí od -18 do +50 ° C, který je dostatečně odstranit z postele ven do zimy studené nebo teplé ji na požadovanou teplotu a chyby zemřít. Můžete nábytek zahřát s výkonným vysoušečem vlasů nebo s dobrou náplní vroucí vody. Celá místnost může být ošetřena tepelnou pistolí;
 3. ošetření insekticidy. Chcete-li odvodit "návštěvníky", pomocí speciálního nástroje, je možné ve všech bytech, a to nejen v pohovce. Chcete-li je zbavit, aniž byste poškodili vlastní zdraví, musí být léčba prováděna v plném souladu s pokyny.

Jak se zbavit štěnice v recenze bytových

Po analýze četné názory na internetu, můžete přijít ke zklamáním závěr:

 • tipy, co dělat a jak se zbavit mnoha krvavých přísavky, často absurdní a škodlivé;
 • přinášející domácí hmyz je velmi jednoduché;
 • dokonalá čistota nezaručuje jejich nepřítomnost;
 • parazit je houževnatý a zbavuje ho velkého problému;
 • živé štěnice nejen v pohovce, ale skříň, technika, pod tapetami a podlahové lišty. Stažení těchto zařízení pomůže pouze k dokončení zpracování těchto prostor;
 • je téměř nemožné zbavit se lidskými prostředky, maximálně - krátkodobým účinkem;

100% hmyzu lze pouze odvodit radikální metody:

 • spalování v ploché nebo síry dáma pomocí výkonných insekticidy;
 • ošetření ve specializované firmě nemusí vždy dát pozitivní Výsledek: vyhubí neopatrný slib odstoupit útočníci převzít značné částky, a po zpracování pijavice žít a aktivně se množit;
 • drtivá většina lidí, kteří se podařilo zbavit otravných hmyzu až po přivolání hubitele vyzbrojený s profesionálním vybavením a silné jedy.