Ako vyrobiť pascu ploštice v byte

Jún 2019

Video: Our Miss Brooks: First Day / Weekend at Crystal Lake / Surprise Birthday Party / Football Game (Jún 2019).

Anonim

pasti štěnice vlastníma rukama

Je třeba říci hned, že pasti lze jen stěží vyřešit situaci s štěnice na 100%, ale pokud si nejste jisti, že to je problém, to je nejjistější způsob, jak otestovat svůj obává se a najde štěnice v bytě.

Nastavení past pro odposlech s rukama může být v podobě švába je velmi obtížné vzhledem k tomu, že štěnice nejsou všežravci a živí pouze z lidské krve (nyní hovoří o parazity, kteří pobyt v posteli a matrace). Kromě krve jsou tyto hmyzu jsou orientovány spíše na specifických pachů přidělených spící muž a oxid uhličitý dech, tak lákat je do pasti mnohem složitější, než by se mohlo zdát.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

k prodeji zjištěno pastí pro odposlech na bázi oxidu uhličitého, ale i když ve skutečnosti přilákat škůdce, může populace hmyzu není překonat, a jsou velmi drahé. Za takové peníze je docela možné objednat profesionální dezinfektor, který je vyhladí a boj bude ve vaší prospěch.

Alternativa - domácí pasti od štěnice, které vám ukáží rozsah problému a nedotýkejte se kapsy.

Oboustranná páska - musíte vložit přes vnitřní strany sedací soupravy, skříně, stoly a pravidelně kontrolovat, zda někdo nedostal. Hmyz těsně přilne k povrchu skotu. Důležité je pouze zajistit, aby na kazetě nebyly žádné cizí předměty a neztratily své vlastnosti.

Koupelové lázně s vodou jsou domácí pasti od štěnice umístěné v nohách lůžek. Podle principu akce jsou podobné předchozímu příkladu. Mísy hloubku nejméně 6 cm, je nutno nalít vodu (asi 2/3), umístí pod každou nohu pohovky nebo postele. Když se krveprolitář pokusí vstoupit do postele, určitě se dostane do vody a odtud se nebude moci dostat ven.

Jak udělat pasti pro krvavé chyby?

Celá obtíž je dostat tuto krev sama (samozřejmě, není to o člověku, je to v pořádku, aby to udělala prase). Pokud se nejedná o rozpaky ohledně hygieny a zápachu a máte 50-60 ml. krve, budete potřebovat hlubokou misku nebo desku a rám na stopce nebo skle. V misce nalít vodu na polovinu a dát sklenici krve do středu. Celá tato konstrukce je umístěna pod pohovkou nebo lůžkem. Princip činnosti je stejný jako u podnosů. Samozřejmě, že měl velké naděje pro takové zařízení, vyrobený vlastníma rukama není nutné, ale když budete chtít věřit, recenze, že metoda funguje - zkuste to.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! Abychom se zbavili klapek, naši čtenáři doporučují odpalovač odpady proti odpady. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Více informací zde …

E-trap štěnice

Tyto pomůcky jsou pouze schopny zastrašit off, nebo přilákat hmyz, ale nepomáhají zbavit se jich.Mezi elektronickými pascemi se tyto typy liší:

  • Ultrazvukové přístroje z hmyzu - vyděsit používají zvuky těch frekvencí, které nejsou pro lidské ucho slyšitelné;
  • Zařízení pro magnetickou rezonanci - pro ovládání hmyzu používají magnetické pole a elektromagnetické záření;
  • Kombinované struktury z hmyzu - toto hybridní zařízení kombinuje části a vlastnosti dvou typů popsaných výše.

Bojové pasti z chyb - Ohlasy

Tento lék je považován za nejefektivnější v bojích bed bugů. Specialisté z Jižní Koreje pracovali na vytvoření moderního insekticidu, který je široce a úspěšně používán po celém světě, takže je nutné něco vymyslet a udělat si sami ruce.

Kombinace sestává z: digitenotrinu a imiprotronu - dvou nejsilnějších látek, které mají kontaktní intestinální účinek. Hmyz se proráží z ochrnutí nervových zakončení po kontaktu s drogami.

Velitel praporu je vydán v následujících formách:

  • aerosol;
  • sprej;
  • gel;
  • pasti.

Podle mnoha recenzí jsou pasti Kombat nejúčinnějšími a nejbezpečnějšími prostředky v boji proti krveprolitím.

Jak vyrobit chybu pro chyby z kvasnicového těsta?

Načítání …

Lepkavá a lepkavá pasta může být vyrobena z normálního testu kvasinek. K tomu je nutné těsto těsto likvidovat kvasinkami rukama a nádobu položit pod lůžko. Oxid uhličitý uvolněný hmotností přiláká hmyz a konzistence se bude držet nohou.

Pasti pro chyby ultrazvuku - zpětná vazba o používání

Toto zařízení je možno zakoupit ve specializované prodejně, vybudovat vlastní rukou je velmi problematické.Představuje generátor vln, který nepříznivě ovlivňuje hmyz. Taková zařízení jsou navržena tak, aby vystrašila krveprolití a podle recenzí se s tímto úkolem vyrovnávají, jestliže v místnosti nejsou hnízda a nerozmnožují se tam, ale jen se uchylují, například ze sousedů.

Bug Trap Dioxid uhličitý

Sami můžete postavit takovou past. K tomu potřebujeme: zdroj oxidu uhličitého, plastovou láhev o objemu 2 litry., trubice o délce 35 cm, práškový mastek. Na dně lahve jsme vyrazili otvor, připojili jsme trubku, skrze kterou jsme začali přivádět plyn. Ve láhvi udělejte ještě pár otvorů, kterými by se hmyz mohl dostat dovnitř. Na spodku prášku spací mastek. Lapač je připravena!

Všechna zařízení vyrobená sama o sobě jsou dobrá, ale řešení problému v bytě, kde jsou hnízda parazitů, nepomůže. Důvodem je, že pomocí pastí a dalších triků můžete zachytit a zničit již dospělé jedince, ale hnízda, ve kterých jsou i nadále existovat vajíčka.

Nejjistějším způsobem, jak se zbavit nepříjemných sousedů, je provést odbornou dezinsekci pomocí chemikálií, které jsou škodlivé nejen dospělému hmyzu, ale všem larvám, které odložili.