Liek na blchám pre mačky doma - ľudových prostriedkov

Marec 2019

Video: Peter Nagy a deti- Leňochod (Marec 2019).

Anonim

parazité domácího mazlíčka - není příjemná situace, dává mu nepohodlí. Zvíře je neustále svěděné, s vážným svěděním může zranit pokožku a nakazit se. Přítomnost krveprolití u koťat může vést k jejich smrti. A majitel, který drží zvíře, není příliš příjemný na to, aby si všiml tohoto hmyzu. Oddělejte je od nich s minimálním rizikem pro zvíře a bez chemických látek. V kurzu jsou lidové recepty, které se dlouhodobě osvědčily a lékárny pro domácí použití.

Lék na blechám pro kočky doma

Nabídka produktů pro domácí aplikace je dostatečně široká.

Jsou klasifikovány pomocí formuláře: obojky, spreje, aerosoly, kapky, šampony, tablety.

Trvání insekticidu: 3 měsíce, 3 až 5 měsíců, 7 měsíců. Závisí na chemickém složení a formě aplikace.

Podle cenového rozpětí: levné a průměrné náklady, obvykle národní produkce, dražší - dovezené známo, známých značek. Výrobky v segmentu střední kvality často dostatečně odolávají konkurenci drahým výrobkům. Porovnejte složení a podívejte se na značku a cenu.

Pro kočky od blech prostředky k realizaci efektivně nezbytné instrukce pro správné - ať už se jedná populárních značek: Bary, Deliks, proti blechám a klíšťatům, Hartzových, advokát Baer a další.

Ujistěte se, že dávku dodržujete - zvětšení nebo aplikace na špatnou zónu může způsobit otravu kočkami. Malá část bude neúčinná.

Při používání insekticidu dodržujte dobu karantény a koupání.

Nepoužívejte chemoterapii, pokud je kočka nemocná, těhotná nebo kojící koťata.

Nejlepší lidový lék pro blechám pro kočky

Snaha využít v boji proti parazitům lidových receptů pochopeny a odůvodněných. Je bezpečnější pro zvíře než pro chemii, vždy cenově dostupné a efektivní.

Krevní samičí kočky musí být vyloučeny spolu s ošetřením místnosti. Hmyz může dát vajíčka a invaze nových škůdců k vám v průběhu času je zajištěna. Proto je nezbytně nutné, vody k mytí podlahy s octem, estragonu proces soklový roztoku s rozprašovačem, rozšířit zvířecí podestýlky a její uvedení do borového pilin nebo kapání eukalyptový olej odpuzující účinek.

Nejlepší lidový recept je použití prachového mýdla k odstranění parazitů. Je nutné kočku mýdlo a pokusit se udržet ji v pěně po dobu 15 minut. Pak se umyjte. Pro zvíře je to neškodná cesta.

Účinné je použití roztoku paliva a tansy. Zpracovávají kožešinu na kožešinu. Připravte se na to, aby paraziti vyskočili z něj. Proto je důležité zacházet s místností.

Je také známa metoda pro ošetření vlny zvířete česnekovým roztokem s pivním kvasinkem. Na 7 rastolchennyh denticles 700 ml vody, trvat nejméně 14 hodin. V kohoutku ho roztrhněte. Za 2 dny si kočka koupí.

Účinný prostředek proti blechám u koček, které si vybrat - prášky, spreje, aerosoly a kapičky

Řada léků proti parazitům pro kočky je velmi široká, takže vybrat ty nejlepší, je třeba se seznámit s aplikací, aby se zbavili blech.

Vše závisí na účelu, stavu zvířete, jeho věku a vašich prostředcích.

Tablety - "Comfortis", "Luffenuron". Vezměte si perorálně hlavní látku - spinosad, po uplynutí doby po požití se dostane do krve. Paraziti ztrácejí schopnost reprodukovat a zahynout. Složitost aplikace spočívá v tom, že je velmi obtížné, aby zvířata pohltila něco cizího, zejména koček.

Spreje a aerosoly jsou nejúčinnějším a nebezpečnějším způsobem pro kočku a osobu. Látka se stříká po celém těle a zvíře musí být ponecháno praní. Na tento účel se používají speciální obojky. Kapka je inhalována zvíře i osobou. Je žádoucí použít ochranný obvaz. Ale se silnou infekcí, se všemi nebezpečími, je to velmi účinný způsob.

Populární produkty: „první linii“, Hartz, Bolfo-aerosol a další

Drops - nejlepší a nejúčinnější lék na blechy u koček a koťat jsou bezpečné pro použití a zajistit trvalé dobrý výsledek Insekticidní látku kapající na … kohoutek a hřbet lehce vtírá do kůže, pak to bude šířit sám v celém těle se nechá po dobu 48 hodin, je zvíře v karanténě a pak se vykoupat Rolf klub, právník, Hurtz

kapky blechám pro kočky leopard -… přípravě domácí produkce, Získala popularitu kvůli přijatelné ceně a kvalitě wa Hlavní účinnou látkou. - fipronil, dostat na kůži zvířete nehromadí v krvi, ale v mazových žláz parazité zakousnout přes kůži, vyrábí látku, která způsobuje jejich paralýzu a smrt

Jak se přihlásit kočka lék na blechy..?

Než začnete používat nějaké léky k odstranění blech, ujistěte se, že jste si přečetli pokyny, které s ním přicházejí.Každý prostředek má své vlastní zvláštnosti použití, ale všechny jsou zaměřeny na zajištění bezpečnosti zvířete.

  • Všechny dávky musí být splněny.
  • Kapky na kohoutku nebo páteři.
  • Pokud používáte šampon, je třeba chránit zvíře před vniknutím do očí, uší a úst.

Je dobré umýt nápravu tak, že při umývání kočky se nedostane do žaludku.

Pokud používáte sprej, položte na kočku speciální límec, aby byl chráněn před vdechováním a kontaktním okem s insekticidem.

Existují speciální přípravky pro koťata, které mohou jedovat pro dospělé.

Není možné vylučovat parazity u těhotných a kojících zvířat.

Jak lze vidět blechy v psi lidových prostředků doma

proti blechám na psech lidových prostředků používaných efektivně a ekonomicky (jako mnoho moderních léků jsou poměrně málo) opravdu zbavit blech s jejich pomocí nemůže být vždycky poprvé. ačkoli existuje plus, z této metody boje zvíře jasně nebude trpět.

Pelyně a tansy jsou oblíbené lidové bylinky v boji proti parazitům a psům. Máslo vařené v parní lázni 15 (40 g trávy pro 400 ml vody) důkladně navlhčete srst zvířete.

Infuze česneku stárnoucího na temném místě také pomáhá.

Ujistěte se, že tyto bujóny ošetřujete spacími místy, krabicemi pro psy. Existuje vždy hnízdiště pro blchy a vejce. Budku (bez psa) na ulici může být dobře nalita s octem. Pod vlivem kyseliny, hmyzu a larvami s vejci rychle zemřou a v přírodě se pach rychle rozpadne.

Dobrý bezpečný způsob, jak si vlasy hřebovat s hřebenem navlhčeným v prudkém mýdlovém roztoku mycího prádla. Pod vlivem mýdlové pěny hmyz zahyne.Je to časově náročný proces, zvláště pokud má pes husté vlasy. Vzhledem k tomu, že obsahuje minimální zvláště pohodlné a bezpečný způsob pro štěňata nebo počáteční napadení -

Šampon: -

pes znamená blech potírání blech na psech

  • Přípravky pro likvidaci parazitů u psů metodou prmieneniya dělené množství insekticidních látek. "Fitoelita," "Dr. zoo", Beaphar.
  • obojky proti blechám jsou vhodnější jako obrana než metoda boje - musíte být opatrní. Způsobují podráždění a dermatitidu u psů. Hartz, Kiltix.

Pohodlné, oblíbené a efektivní kapky na kohoutku. Snadné použití, ale mají zvýšenou toxicitu. Po aplikaci dodržujte stav zvířat. Důležité je dodržet dávkování. Hartz, "Bary", Pevnost, Čistota.

spreje a aerosoly vysoce účinné léky, jehož výsledkem je zřejmé během několika minut po aplikaci a trvá až několik týdnů. Jsou však velmi toxické. Nepřípustné u štěňat laktujících, těhotných fen.

Spreje pro blech u psů účinný - Hartz, "Bars Forte", "Front Line" a další.

Paraziti u psů a koček jsou časté. Správně zvolená nástroj se rychle zbavit nepříjemných hmyzu a preventivní metody ochrany proti opakované infekce.