Použitie tar soap vši

Marec 2019

Video: Crash of Systems (feature documentary) (Marec 2019).

Anonim

Mnoho lidí se pravděpodobně setkalo s výskytem škodlivých škůdců, například škůdců. A pokud jste obeznámeni s problémem vši a hledáte osvědčenou, efektivní a co je nejdůležitější, bezpečný výrobek, zkuste se dehtové mýdlo proti vší a dalšího hmyzu. A jaký způsob použití je efektivnější?

Má smetanová mýdla opravdu pomáhají

Má smeták mýdlo pomáhá vši? Birch tar skutečně zbaví hnidy a vši, jako

 • V první řadě, že má velmi nepříjemný zápach pro hmyz, který může odradit prakticky všechny škůdce.
 • Za druhé, benzol je součástí kompozice, která je naprosto bezpečná pro lidi, ale proti nim je účinná, protože má velmi škodlivé účinky a ovlivňuje jejich nervová centra.
 • Za třetí, fenol a jeho deriváty se nacházejí v dehtu, který může na těle hmyzu způsobit významné poškození a popáleniny.

V důsledku toho škůdci opouštějí tělo nebo zemřou v co nejkratším čase, to znamená, že léčba je účinná.

Ostatní vlastnosti dehet mýdlo

tar soap nejen umožňuje zbavit škůdců, ale má i řadu dalších neméně užitečných vlastností:

 • Birch tar pomáhá obnovit rovnováhu vlhkosti pokožky, která je zcela ji bez sušení, a dokonce pomáhá udržovat vlhkost, která po kousnutí je velmi důležitá (po aplikaci většiny ostatních prostředků je kůže obvykle velmi suchá, tenká a náchylná k poškození).
 • Takový nástroj má antiseptické, protizánětlivé a hojivé účinky, takže pomůže eliminovat účinky kousnutí nits. Často jsou všechny silně česané a může to vést k infekci pod kůží.
 • Birch dehet pomáhá zničit nejen hmyz - škůdci, ale také patogenní mikroorganismy, které často žijí na kůži.
 • Existuje také snadný analgetický účinek, který po poměrně nepříjemných a bolestivých kouscích nits nebo vši, jejichž léčba je někdy zpožděná, přijde vhod.

Výhody a nevýhody používání

Mýdlo z mýdla, jako každý jiný výrobek, má jak plus, tak i minus. Za to stojí za to začít s výhodami, existuje mnohem víc:

 • Birch dehet je naprosto přirozený produkt, takže můžete bezpečně začít léčbu. Neexistují žádné syntetické insekticidy nebo jedy, příchutě, umělé přísady a další komponenty. Produkt se získává z březového dehtu.
 • Dehtové mýdlo je pro lidi naprosto neškodné a bezpečné, což dokládají trichologové (mnozí z nich doporučují toto mýdlo).
 • Produkt je vhodný pro praktické použití již od útlého věku, je povoleno léčba dětí z pedikulózy. O dalších moderních specializovaných prostředcích nelze říci, nedoporučujeme je zpracovat kvůli jejich toxicitě, i když minimální.
 • Mýdlo může být a je velmi užitečné v případě poškození kůže, jako jsou oděvy a škrábance. Jiné prostředky se nedoporučují pro použití v poškozených oblastech, protože při vniknutí do ran může dojít k nepříjemným pocitům a proces hojení díky pronikání agresivních látek se zpomalí.
 • Více než dostupná cena tohoto produktu. Většina moderních léků proti všem a všicím je poměrně drahá a objem je malý. Jeden kus dehtového mýdla stačí na dlouhou dobu, můžete úplně dokončit léčbu, takže je to významné úspory.
 • Vůně výrobku, která zůstává na pokožce, bude po určitou dobu vyděsit šupiny a vši.
 • Takový lék lze také použít jako pravidelnou profylaxi.

Nevýhody:

 • Během oplachování prostředku mohou být určité potíže, protože jsou spíše viskózní.
 • Nepríjemný zápach. Ale o některých moderních lékárenských produktech můžete říci totéž. Pokud přidáte mýdlo, například do šamponu, pak se vůně neutralizuje.
 • Pokud se dostanete do sliznic, můžete se setkat s nepříjemnými pocity. Ale taková vada se týká naprosto všech takových léků proti blechám.
 • Existuje možnost alergické reakce, zvýšená citlivost na složky nebo jejich individuální nesnášenlivost.

Překvapivý fakt: vlastnosti březového dehtu jsou známy některým divokým zvířatům. Například medvědi mohou třepat na břízy, aby vlnu namočili dehtem, a tím se ochránili před parazity.

Použití

Používejte dehtovou mýdlu proti vši a pedikulózu je snadné.

Způsob použití:

 1. Pro usnadnění a maximální efektivní zpracování se doporučuje nejdříve připravit kompozici. K tomu, asi 50-70 gramů mýdla (tento objem bude stačit pro zpracování) rošt na strouhák. Výsledné třísky se rozpustí ve sklenici teplé vody. Dobře promíchejte, abyste vytvořili pěnu. Máte nějaký domácí šampon.
 2. Nyní namočte hlavu a ošetřete ji zcela pěnou a velmi opatrně, jinak léčba nebude účinná. Důkladně umyjte hlavu.
 3. Po úplné léčbě nechte šampon po dobu 10 minut.
 4. Nyní můžete dobře opláchnout hlavu pod teplou tekoucí vodou. Současně skřípněte každou vous.
 5. Vyčistěte vlasy pokořením po celé délce.
 6. Po úplném vyschnutí pečlivě zkontrolujte každý pramen.

Upozornění: jedno zpracování nebude postačující, takže musíte strávit nejméně jedno. A pokud jsou vlasy velmi silné a navíc dlouhé, pak výše popsaný postup je žádoucí strávit každý 4-5 dní po dobu jednoho měsíce.

Existuje ještě jedna cesta. Můžete jednoduše umýt hlavu mýdlem, ale pak jej vypláchnout bude těžší.

Tipy a triky

 • Chcete-li posoudit reakci kůže na brezový dehet, zkuste tento přípravek na malé části těla a sledujte reakci do 24 hodin. Pokud nebudou pozorovány žádné změny, může být spuštěna plnohodnotná aplikace. Pokud se objevilo zarudnutí, vyrážka, nepohodlí, pak lék pravděpodobně nesedí.
 • Získejte výhradně přírodní a kvalitní mýdlo z vší a nití. Můžete to udělat ve specializovaném obchodě nebo lékárně.
 • V prodeji najdete prostředky v kapalné podobě, ale na základě stejné komponenty. Léčba s jejich pomocí je pohodlnější a pohodlnější. Takže si můžete koupit šampon.
 • Pro prevenci je možno do všech šamponů přidávat dehtové vápno a vši.
 • Můžete si koupit připravený šampon na bázi komponentu, jako je dehet z březového dřeva. S ním se můžete také zotavit z pedikulitidy.Ale nezapomeňte zjistit, jak tento nástroj používat.

Nyní můžete obnovit a zcela odstranit škůdce.