Ako sú čierne blcha, a aké sú spôsoby nakladania s nimi

Smieť 2019

Video: IP KAMERA - Autotracking - Deň (Smieť 2019).

Anonim

Blechy v obytném černé barvě - dost jasný hmyz Black blechy - Endopterygota. Paraziti se silou vyhodí vajíčka, aby se potomky úspěšně rozšířily. Blechy mohou žít až 1, 5 let, ve skutečnosti zřídka žijí až 2 měsíce.

Vlastnosti blech

Blechy v bytě černé barvy - docela hbitý hmyz. Pohybují se ze sklepů nebo jsou přivezena s domácími zvířaty.

Blechy mohou hladovět až 100 dní! Hmyz dokonale snáší změny teploty. Hmyz může vyskočit až na 30 centimetrů. Optimální vlhkost po dobu životnosti je 70%. Pokud je nižší, larvy zemřou. Optimální teplota je mezi 18 a 26 stupni.

paraziti vhání kousnutí určité látky, ale infekce jsou přenášeny krev sající, jakož i prostřednictvím výkalů, které úspěšně hmyzu listy na kůži hostitele. V těle blech infekce může existovat po dlouhou dobu.

Blechy přesunout ze sklepů nebo jsou zadávány zvířata

penetrace metody

bytové paraziti objevují nejen kvůli zvířat. Někdy kvůli osobě. Koncentrace hmyzu je nejsilnější v letním a podzimním období. Hmyz často proniká do obydlí sklepů se starým nábytkem zakoupeným v obchodech se starožitnostmi nebo na trhu. Všechno, co je přivedeno do domu, musí být dezinfikováno!V domě se často objevují paraziti v přízemí.

Naši čtenáři doporučují!

Chcete-li se zbavit blech, naši čtenáři doporučují odpalovač proti napadení škůdci. Provoz zařízení je založen na technologii elektromagnetických impulsů a ultrazvukových vln! Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata.

Přečtěte si více zde …

Poškození

V bydlech černých barev jsou vážné nebezpečí. Pijou krev obětí a poté po nějaké době následují krev dalšího hostitele. Výsledkem je, že přes hmyz se přenáší obrovské množství infekcí. Některé z nich mohou vést k fatálnímu výsledku:

 • encefalitidě;
 • hepatitida;
 • Anthrax;
 • mor;
 • tyfus.

Blechy trpí obrovským množstvím infekcí

Paraziti v domě mohou vyvolat mužský vývoj helminthiázy. Blázy se často skrývají ve vlasech. Je celkem snadné je najít v bytě. Je třeba na ni uspořádat čisté bílé listy.

Důležité! Blechy mohou začít v čisté místnosti. Skrývají se v polštářích, matracích, kobercích, na površích s hromadou.

V bytě se objevují paraziti se zvířaty, starými věcmi. Mohou projít od sousedů. Hmyz se objevuje v domě a potkanům. Pokud se paraziti objevili v bytě, měli by jednat rychle, kvůli jejich rychlému chovu. Jinak po týdnu bude infekce rozsáhlá.

Způsoby, jak se zbavit

Pokud se v domě objevují blechy, které se v domě objevují, nedělejte je. Je třeba přijmout naléhavá opatření.

Zpracujte svůj mazlíček. Je lépe to udělat předem, a ne když zvíře už začalo svědčit. Je snazší vidět parazity za uší - kůže je tam lehčí, černé tečky jsou jasně viditelné.Buďte opatrní, abyste se neinfikovali. Kousnutí hmyzem jsou podobné komářím, ale menší, takže jizvy. V bytě jsou vidět blechy za sokly, nábytkem, oblečením.

Jednou z fází zbavování se blech v bytě je zpracování zvířete

Také vám nabízíme, abyste zjistili, jak se blechy liší od vši čtením příslušného článku o našem zdroji.

POZOR!

Pro rychlou likvidaci blech, existují pouze tři efektivní možnosti:

 • Volání služby dezinfekce (drahé);
 • Nákup elektronického odpalovače (1390 rublů);
 • Chemické látky (pochybný účinek).

  Přečtěte si více zde …

  Co dělat

  • Když se zbavíte parazitů, měli byste začít od nejjednodušších - od sklizně. Umyjte si oděv, zavěste jej na čerstvý vzduch. Umyjte podlahy, sokly, okenní parapety. Odstraňte prach ze skříní. Vakuové koberce, čalouněný nábytek.
  • Pokud neexistuje žádna touha nebo čas na všeobecné čištění, zavolejte speciální službu. Pomůže to rychle.
  • Metody, jak se zbavit hmyzu, se mohou lišit. Dobrým výsledkem je působení insekticidu. Stříkat "Dichlophos" na stěnách, podlahách, stropích, nábytku. Zavřete dvířka a nechodte do místnosti několik hodin. Potom můžete pokoj ventilovat.
  • Pak okamžitě umyjte vše v domě by nemělo být. Paraziti zemřou, ale vajíčka budou žít týden. Pokud postup nepomůže, měli byste to opakovat.

  Chcete-li se zbavit parazitů, měli byste začít od nejjednodušší - od čištění

  Bezpečnostní opatření

  Nezapomeňte na bezpečnostní opatření při zpracování v domě. Při výběru výrobku věnujte pozornost složení. Potřebujete jeden s méně chlóru. Noste rukavice a gázový obvaz.Pokud se bojíte vedlejších účinků insekticidů, můžete obtěžovat lidské metody.

  Lidové prostředky

  • Blechy mohou být zničeny chladem. Učiníte to, když nic není zapotřebí, paraziti uniknou sami.
  • Piniové piliny vykazují dobré výsledky. Mohou se šířit pod postelí zvířat. Pro blchy je vůně borovice extrémně nepříjemná.
  • Živočišná vlna se zpracovává z odvaru listů tansy, eukalyptu a palinu. Listy se jednoduše nalijí do vroucí vody a nechávají se stát. Tato metoda je vhodná pro preventivní účely.
  • V domě v rozích a skříních leželo listy ayr nebo pelyněk. V jedné z našich předchozích publikací jsme také hovořili o tom, jak používat eukalypt v boji proti blechám.
  • Účinná směs sody a soli. Látky se smíchají v stejných částech a nalijí se na koberec. Počkejte až do rána a vysušte hromadu.
  • Můžete provést preventivní šampon a umýt váš sex. Za tímto účelem se do roztoku mýdla přidá odvar z kopřivy a měsíčku.
  • Zvířata se mohou koupat rozpuštěním v kbelíku balíku soli. Je třeba, aby domácí zvíře bylo v takové "koupelně" po dobu 4 minut. Poté se má sprchovat.

  Jak odstranit blechy s lidovými léky (video)

  Důsledky kousnutí

  Nejčastěji jsou blechy a nohy trpí blechami. Na rukou je vidět méně lézí. Blistry se vytvářejí na místě kousnutí. Mohou se objevit otoky, které se změní na puchýře.

  Ve slinách obsahují blechy zvláštní enzym, který vede ke vzniku zánětu. Ale reakce může být individuální. Někteří lidé trpí klidu v klidu. Jiní mají akutní reakci, až na svrab a ztrátu vlasů. Na místě rány mohou vznikat vředy. Situace je komplikovaná, pokud dojde k alergii na parazity.Během skusu si blech zachovává infekci v těle. Může to přinést lidem po celý rok. Hmyz se často toulčí od jednoho dárce k druhému. Infikované parazity jsou nebezpečné. mohou "odměnit" osobu:

  • erisipelioid;
  • mor;
  • pseudotuberkulóza;
  • typhus;
  • tularemie;
  • antrax;
  • brucelóza.

  Bleší sliny obsahují speciální enzym, který vede k zánětu

  Blechy mohou přenášet červy. Zbavte se toho by mělo být co nejdříve.

  Zvíře zvířat (video)

  Bloty černé barvy by se měly obávat. Rozmnožují se rychle, jsou nositeli mnoha strašných chorob. Pokud však pravidelně provádíte preventivní opatření a mokré čištění, je možné se vyhnout infekci místností s parazity.