The nebezpečné lôžko vši a ako sa ich zbaviť

Marec 2019

Video: Svätý Konštantin Veliký, Costantino il Grande. (Marec 2019).

Anonim

Lůžkoviny parazité mohou být dostal, když lidé nejsou vědomi možnosti infekce vši postelemi - nebezpečného hmyzu, které mohou způsobit mnoho obtíží. Máte-li podezření, že jejich vzhled je třeba přijmout okamžitá opatření, jak se zbavit parazitů, aby se zabránilo jejich dalšímu šíření infekce a dalších.

podestýlky nebezpečné parazity

Velký počet vši, které neustále vytvářet nové sousta, zvané pediculosis.

Mezi hlavní příznaky onemocnění:

 1. Více vyrážky na těle ve všech místech kousnutí.
 2. Každý zarudnutí moci zánět, který může vést k vředy vyhrazuje jizvy.
 3. Po onemocnění je kůže hrubá. Pokud vši porážka byla příliš silná, kůže mění strukturu, stopy zánětu.
 4. Pokud nechcete zrušit vši a neléčí podráždění, které způsobují, vředy a vředy mohou tvořit na těle. Existuje možnost vzniku pyoderma.

Vši žijí na oblečení a lůžkoviny, jsou zvláště znepokojující, protože jsou potenciálními přenašeči smrtelných nemocí, z nichž nejznámější z nich - tyfus a recidivující horečka.

Je-li podezření na výskyt vší ve vlastním oblečení nebo ložní prádlo by mělo okamžitě zbavit tohoto hmyzu

V případě, že hmyz se již značně násobí a usadil se v matraci, jejich počet bude stále růst.Všem je ideální vlhké prostředí, milují teplo, takže nikdy nezůstanou na svém místě.

Je-li infikovaná vazačka, kvalita života člověka se výrazně zhoršuje. Prohlášení připomíná neustálé svědění, spolupracovníci všimnout nedbalý vzhled, který je vytvořen z mnoha kousnutí, které budou dráždit a odpuzují ostatní.

Nemůžete navštívit levné instituce s přenocováním, například hotely, hotely, hostely. Pokud se náhle měl potřebu, aby navštívili, po návratu domů je třeba dezinfikovat oblečení

, jak se tento hmyz

ložního vši - velmi malý hmyz. Celková délka těla je 0, 5-3 mm.

Velikost závisí na stupni růstu a věku. Parazit nemá žádné křídla, nemůže skákat, takže se pohybuje pomalu. Paže všude nejsou vhodné pro rychlou chůzi, takže jejich pohyb je jako plazení. Nejhorší ze všeho je, že jsou přesunuty na rovném povrchu, jako na každé tlapce jsou zaoblené dráp, který pomůže vši snadno zůstat na vlasy, ale pasti součástí hladké objekty, podlahy a stěn.

Aby se vyloučila možnost vypořádání lůžkových parazitů v domě by měl přijímat preventivní opatření,

Většinu času hmyzu jsou prováděny na lidských ležérní oblečení vlákna nebo vlasy, které jsou na jeho těle. Na povrchu kůže se vši skočí pouze k jídlu, jen jednou za pár hodin, aby dostali krev.

Celkový vzhled bedrových vší lze snadno odlišit od ostatních parazitů. Tělo je velmi protáhlé, na konci je malá hlava. Když jsou vši hladová, barva jejich těl je šedá, blízká bílé. Při plnění břicha krví se odstín mění na bohatou červenou, někdy hnědou.Jak dezinfikovat věci před všemi vám to povědí.

vši domácnost může být dostal do domu jen s převedením podle nakaženou osobou

Rychle rozlišovat prádlo vši pomoci několik značek:

 • velmi malá
 • Tělo je téměř transparentní s lehkým barevné shluky na špičkách nohou a ve středu břicha
 • Forma břicha je prodloužena. V polovině těchto vši je objem prostoru, velmi zúžené konce
 • Pomalý pohyb. Často prádlo vši jsou na stejném místě, ale pokud něco narušilo, ale nejsou rychlý krok bude procházet
 • larvy, který ležel vši jsou velmi podobné zástupcům dospělých. Venku se od nich liší pouze v menších rozměrech. Žijí a fungují stejným způsobem jako dospělí hmyz, který konzumuje krev.

Vši může kousnout člověka, když jsou s ním, bude čas a místo nebude moci osvobodit jednotlivce od kousnutí. Přítomnost spodních oděvů může být určena vzhledem podnětů. Jejich tvar a rozměry připomínají jinými škůdci - Chyby žijící v posteli, ale na rozdíl od nich, vši nikdy pár soust v řadě, takže pokožka nezůstává řetězce červenými, bodové akné.

Vši vejce jsou často připojeny k oblečení záhyby dané osoby, namáhaných nepřetržitý provoz. Méně často odkládají potomka na posteli, která se také pravidelně používá. Na oblečení nebo lůžky, které mají světlé barvy, najít hnidy jsou velmi obtížné, protože jsou bílé, a vzhledem k malé velikosti jsou stěží rozeznatelné. Doporučujeme seznámit se s parazity žijícími pod lidskou kůží.

Vši může kousnout člověka, když jsou s ním, čas a místo nebude moci zbavit jednotlivce před štípnutím

Jak se zbavit vší domácností

 1. Všechny šaty je třeba rozšířit při vysoké teplotě a železa s horkým železem, se zvláštním pozornost švů.
 2. oděvu je tkanina, která umožňuje kontakt s horkou vodou, je třeba přistupovat varem.
 3. Před mytím jsou všechny věci ošetřeny insekticidy, které zaručují likvidaci parazitů.
 4. lidé s podezřením na infekci, je třeba se osprchovat mýdlem, pak oblékat jen čisté oblečení, pečlivě vyžehlené prádlo.

Doporučujeme se naučit, jak se zbavit nits.

vši a jak se s nimi vypořádat (video)

Prevence infekce parazity pastel

vši domácnost může být dostal do domu jen s převedením podle nakaženou osobou. Stejně je třeba věnovat pozornost koupi věcí a nábytku prodávaných na sekundárním trhu.

Aby se vyloučila možnost vypořádání lůžkových parazitů v domě by měl přijmout preventivní opatření:

 • Není nutné, aby lidi, aby přišli do domu, stav elegance a čistoty, což vyvolává podezření,
 • Je nutné pravidelně kontrolovat děti na vši.
 • Pokud je to možné, vyvarujte se nákupu opotřebovaných předmětů a použitého nábytku od neznámých osob.

Celkový vzhled bedrových vší lze snadno odlišit od ostatních parazitů. Tělo značně protáhla, jejíž konec je malá hlava

Man není imunní vůči parazity dokonce dělat každodenní úkony:

 1. Prohlídka s přenocováním. Projděte lesem a zůstaňte ve stanu.
 2. Jednodenní ve vlaku.
 3. Navštivte navštívit přátele, tráví noc není doma.
 4. Pokus o nákup a nákup zboží v obchodě. Všichni se mohou dostat ze svého předchozího hostitele. Někdy zůstávají nits v záhybech oblečení. Dospělí jedinci snadno prolézt na jiné území, takže před instalací se doporučuje zkontrolovat věc.
 5. Návštěva veřejných institucí, kde je možný kontakt s cizími oděvy nebo potenciálně nebezpečnými oblastmi pro usazování nebo reprodukci praní prádla.
 6. Nemůžete navštívit levné instituce s přenocováním, například hotely, hotely, hostely. Pokud je najednou potřebujete navštívit, po návratu domů je třeba dezinfikovat prádlo. Při prvním podezření je nutné několik dní sledovat pokožku a prádlo, sprchovat dezinfekčními prostředky.

Ložní paraziti mohou začít, když si lidé neuvědomují možnost infekce s nimi. Pokud máte podezření, že vši ve vašem oblečení nebo ložní prádlo, měli byste se okamžitě zbavit tohoto hmyzu. Materiál, jak zjistit a zbavit se vši na hlavě, může také být užitečný.