Kto uhryznutie ploštice

Február 2019

Video: Osmnáctiletou Brazilku zabil žralok (Február 2019).

Anonim

Štěnice kousnutí všichni lidé bez ohledu na pohlaví nebo věku, ale existuje několik důvodů, proč to ženy a děti jsou náchylné k napadení parazity častěji.

V případě, že štěnice nemají čas k chovu a noční kousat dospělého muže, pak kvůli přísnější kůži mužů může jednoduše nevšiml stopy po kousnutí a nikoliv upozornit na svědění.

NAŠE ČTENÍ DOPORUČUJÍ! V boji proti chybám naši čtenáři doporučuje odpalovač odmítnutí škůdců. Elektromagnetické a ultrazvukové technologie se 100% účinností se vyrovnají štěnice, švábům a jinému hmyzu. Absolutně bezpečný, ekologický prostředek pro lidi a domácí zvířata. Přečtěte si více zde …

Fakta: během dne se hmyz nevystavuje a skrývá se na tmavých místech. Krmení, paraziti vycházejí pouze s nástupem tmy. Špičková intenzita kousnutí nastává od 3 do 7 hodin ráno.

Existuje celá řada funkcí, na které jsou hmyz vybrán pro roli oběti nebo taková osoba:

  • Mezi nejčastější hmyz kousat lidi s tenkou slupkou. Kvůli tenčí epidermis se pach krve šíří rychleji a silněji. Škůdci budou masově zaměřeni na takový zdroj příjemné vůně pro ně;

  • Také pro hladkou a jemnou pokožku je jednodušší navigaci a snadno chyby probodne ji svými chobotu. A to znamená, že ženy a děti pravděpodobně napadají hmyz;
  • Hmyz dává přednost lidem, kteří spí bez pyžamu a neskrývají se za pokrývkou.

Zajímavé informace: existuje mýtus, který říká, že chyby nejčastěji skusují zástupce první a druhé krevní skupiny a jiné neútočí. Tento mýtus souvisí s tím, že tyto dvě skupiny jsou nejběžnější a jeho nositelé jsou proto častěji napadáni.

Bed bugs nemohou ovlivnit lidi, určovat je podle pohlaví, krevních skupin nebo věku, jsou prostě přitahovány vůní krve. Proto se domníváte, že parazité neškrtí všichni lidé je špatně, z nějakého důvodu mohou být někteří lidé zranitelnější vůči jejich kousnutí.